جمعه 15 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » بستری بودن حدود ۳۰ بیمار کرونایی در آمل

بستری بودن حدود ۳۰ بیمار کرونایی در آمل


فرامرز اکبری رئیس اداره بهداشت آمل با اشاره به اینکه حدود 30 بیماری کرونای در بیمارستان امام خمینی ره آمل وجود دارد، گفت: در حال حاضر با توجه به وضعیت آمل، استان این شهرستان را در شرایط زرد اعلام کرده است.
وی با بیان اینکه تنها بیمارستان امام خمینی(ره) بیماران کرونایی را در آمل پذیرش می کند، عنوان کرد: با وجود اینکه شرایط زرد است و دیگر بیمارستان های از بیمار کرونایی خالی است، اما همچنان این بیماری در کشور فعال است.
رئیس اداره بهداشت آمل تصریح کرد: مردم همچنان باید توصیه ها را جدی بگیرند و موارد بهداشتی را رعایت کنند، از جامعه انتظار می رود مانند گذشته رفتار کنند و با فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات ضروری مراقب سلامتی خود و دیگران باشند.
وی جدی ترین مسئله بهداشت را دست ها دانست و تاکید کرد: دست ها را با اب و صابون و یا مواد ضدعفونی مرتبا بشورید و در تجمات حتما از ماسک استفاده کنید.
اکبری خاطرنشان کرد: در صورت بروز علائم اولیه سرماخوردی در منزل بمانید و استراحت کنید و اگر نیاز به مراجعه پزشک بود، با وجود ماسک و دستکش به پزشک مراجعه کنید.
سفیرهراز: وی ادامه داد: اینکه کسی مبتلا به این بیماری شود، این بیماری را نخواهد گرفت و یا ناقل نخواهد بود هنوز اثبات نشده است، در این شرایط بیماران بهبودیافته نیز موارد بهداشتی را رعایت کنند.
اکبری در پایان از پزشکان و کادر درمان تشکر کرد ویادآور شد: ازشهروندان درخواست می کنم، همچنان به موارد بهداشتی توجه کنند و درمکان های عمومی حتما از ماسک استفاده کنند.

27خرداد99 #صبح_آمل

>>>ثبت در27 خرداد 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*