دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » بخشدار لاریجان:راه اندازی واحدهای تولیدی در منطقه با هدف ایجاد اشتغال

بخشدار لاریجان:راه اندازی واحدهای تولیدی در منطقه با هدف ایجاد اشتغال

رضا مقدم، در یادواره شهدای منطقه نوا از توابع بخش لاریجان آمل ضمن خیر مقدم به افراد شرکت کننده در یادواره شهدا و دکتر یوسفیان نماینده مردم شریف شهرستان آمل و لاریجان و تقدیر از برگزار کنندگان یادواره شهدا،اعلام کرد: امنیت پایدار موجود در کشور حاصل خون شهدا دفاع مقدس و شهدا مدافعین حرم است.
بخشدار لاریجان در ادامه با بیان اینکه در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال هستیم، حمایت از واحدهای تولیدی در سر لوحه کار ما قرار دارد و تاکنون با راه اندازی چند واحد تولیدی برای بیش از 25 نفر اشتغال مستقیم ایجاد گردید.
وی تصریح کرد: اگر مورد حمایت مسئولین قرار بگیریم تا پایان شهریور شاهد اشتغال بیش از 100نفر دیگر بطور مستقیم و 300نفر غیر مستقیم خواهیم بود.
بخشدار لاریجان اعلام نمود جهت لوله گذاری گاز، ایستگاه و انشعاب در روستای نوا بیش از دوازده میلیارد ریال هزینه برداشت.
وی ضمن تقدیر از دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در خصوص عمران و آبادی شهرستان آمل و لاریجان، از ایشان در خواست نمود نسبت به حل مشکل پل ورودی روستا نوا که کار نقشه برداری ،امور مشاورین و برآورد هزینه آن انجام شده،که چند روستا دیگر نیز از آن استفاده می کنند راه حلی پیدا کنند و دستورات لازم را در این خصوص صادر کنند تا مشکل اهالی مرتفع گردد.
رضا مقدم در پایان اعلام نمود: بخشدار و همه مسئولین بخش سرباز مردم شریف و شهید پرور لاریجان میباشند و آبروئی هم که مسئولین دارند به حرمت خون شهدا است.

>>>ثبت در6 شهریور 1396
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*