پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » با متخلفان برخورد قاطع و قانونی می شود و با کسی تعارف و شوخی نداریم

با متخلفان برخورد قاطع و قانونی می شود و با کسی تعارف و شوخی نداریم

استاندار مازندران، تاکید کرد:
با متخلفان برخورد قاطع و قانونی می شود و با کسی تعارف و شوخی نداریم
استاندار مازندران گفت: به تمامی کسانی که در حریم جنگل بصورت غیرفانونی نفود نمودند اخطار می دهیم عقب نشینی کنند و زیرساخت ها و امکانات خودشان را تخریب و جمع آوری کنند، در غیر این صورت با آنان برخورد قاطع و قانونی می کنیم و در این راستا با کسی تعارف و شوخی نداریم. ‎
به گزارش صبح آمل و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، سید محمود حسینی پور با عنوان اینکه مبارزه با جنگل خواری، زمین خواری و کوه خواری از این هفته در استان آغاز می شود، خاطرنشان کرد: فردی شایسته را برای انجام این ماموریت مهم انتخاب کردیم که به زودی شروع بکار خواهد کرد؛ چرا که جنگل و کوه در شمار انفال و متعلق به همه مردم است .
نماینده عالی دولت در مازندران، اظهار کرد: از این هفته با ورود به مراکز جنگل خواری و کوه خواری و زمین خواری با کسانی که به حرائم عمومی جنگل و منابع طبیعی نفوذ و دست اندازی کردند، برخورد می کنیم.
حسینی پور گفت: به تمامی کسانی که در حریم جنگل بصورت غیرفانونی نفود نمودند اخطار می دهیم عقب نشینی کنند و زیرساخت ها و امکانات خودشان را تخریب و جمع آوری کنند، در غیر این صورت با آنان برخورد قاطع و قانونی می کنیم و در این راستا با کسی تعارف و شوخی نداریم.
وی افزود: همانند دریا در بحث جنگل هم ورود خواهیم کرد و پاکسازی جنگل ها و مبارزه با کوه خوارها برنامه جدی ماست، چرا که جنگل ها و کوه ها متعلق به همه مردم‌ است.
استاندار مازندران ، افزود: به تعبیر مقام‌ معظم رهبری، اصطلاح کوه خوار و جنگل خوار اصطلاح بدی برای این افراد است و این اماکن متعلق به همه مردم است و تاکید می کنم هرچه زودتر این اماکن را آزاد کنند.
حسینی پور تصریح کرد: در استان‌ مازندران آزادسازی حریم‌۶۰ متری ساحل آغاز شده و در مرحله اجرا قرار گرفته است که بزودی گزارشی کامل در این راستا ارائه می شود.
وی افزود: یکی از مهم ترین کارها بلافاصله پس از آزادسازی، زیباسازی است که به شهرداری ها دستور دادیم این مهم را با جدیت انجام دهند و در اختیار مردم برای بهره برداری قرار گیرد .
حسینی پور یادآور شد: آزادسازی میزان باقی مانده حریم ۶۰ متری ساحل در دستور کار قرار دارد و بزودی این مناطق آزاد می شود و نمی گذاریم حتی یک وجب از ساحل اشغال بماند.

>>>ثبت در1 اسفند 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*