پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » یادداشت » با انتخاب رئیسی ؛ امید اقتصادی شکوفه زد

با انتخاب رئیسی ؛ امید اقتصادی شکوفه زد


انتخابات ریاست جمهوری 1400 هم برگزار شد نقشه خیلی ها برآب شد معادلات برهم زده شد و بازهم مردم شریف و پا بکار کشور عزیزمان ایران بودند که از هر گونه تضعیف کشورجلوگیری کردند .
مردمی که نشان دادند نه ده برابرشدن یارانه ها برای آنها جذابیت دارد و نه شعارهای توخالی به اصطلاح اصلاحات ! به نظر می رسد دوره شعار دادن ها با وجود بصیرت و آگاهی بالای مردم تمام شده است پوسترها و بنر ها هم دیگر در انتخابات کارساز نیست به لطف شبکه های اجتماعی و عصر ارتباطات دیجیتالی و سرعت بالای انتقال مطالب واخبار آگاهی مردم بسیار فراتر رفته است.
مردم نه فریب تخریب های دیوار کشی پیاده روها را خوردند ونه دغدغه دوچرخه سواری بانوان و حضور در استادیوم ها برای آنها اهمیت داشت.
28 خرداد فصل جدیدی از جمهوریت رقم خورد،مردم آگاه به عملگرایی بیشتر از شعارگرایی اعتقاد دارند این روز اتمام اصلاح طلبی بود ،دوره هایی که برای کشور با این شعار فرصت سوزی شد. اما مبارزه با فساد چقدر برای مردم اهمیت داشت که مردم بدور از تمامی ظواهر به کسی رای دادند که سر دمدار مبارزه با فساد است.
مگرمی شود آحاد مردم این عملکرد مبارزه با فساد و کارگشایی را لمس نکرده باشند و به مسبب آن رای بدهند؛معاون وزیر و مدیر کل دست چندم دولت در این 8 سال اخیر را به راحتی نمی توانستیم پیدا کنیم چه برسد که آنها به میان مردم بیایند و به درد آنها گوش کنند نظر سنجی ها از پشت شیشه های ضد گلوله انجام می شد و مسئولین اجرایی در اتاق های در بسته تصمیم گرفتندپیش بینی و انتظار می رود فصل تغییر اقتصادی و برگشت امید به کارآفرینان و دست اندر کاران اقتصادی در حال شکل گیری است.
بخش مهمی که تمامی زندگی مردم به آن بستگی دارد.قطعا با سوابق و عملکرد و اعلام برنامه های آقای رییسی این دوره رییس جمهور را باید فردی بدانیم
که آمده باتحول در اقتصاد کار اجرایی کشور را جلو ببرد و صد البته که پیش بینی می شود بهتر از هر زمان دیگری روابط بین الملل نیز شکل صحیح خود را خواهد گرفت و به جای وقت کشی به نتیجه خواهد رسید
در هر حال انتخاب آقای رییسی به عنوان رییس جمهوری کشور مبارک است و امیدواریم منشاء تمامی خوبی ها و آسایش مردم شود.افشين جمشيدي لاريجاني
30خرداد1400

>>>ثبت در30 خرداد 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*