جمعه 15 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » اگر درست انتقاد می کردیم مسیر اینگونه نمی شد که امروز مسئولین ما خاموش باشند

اگر درست انتقاد می کردیم مسیر اینگونه نمی شد که امروز مسئولین ما خاموش باشند

سردار علیجان میرشکار از افتخارات شهرستان آمل و از یادگاران دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه امروزه نفوذ دشمن از طریق مرز های فرهنگی در جامعه صورت می‌پذیرد؛ گفت: نقش رسانه ها در مقابله با طرح های دشمنان در عرصه جنگ نرم بسیار می تواند موثر باشد

به گزارش خبرنگار صبح آمل، وی بسیج رسانه را از اقشار مهم و تاثیرگذار بسیج دانست که در راستای ایجاد رسانه های تراز انقلاب اسلامی تلاشهای بسیاری انجام داده است.
سردار میرشکار خاطرنشان کرد: 3 ماموریت مهم جنگ سخت، جنگ نیمه‌سخت و جنگ نرم برای بسیج تعریف شده که نخستین ماموریت مرتبط با نیاز کشور و مردم و نظام است که در دوران دفاع مقدس به خوبی می‌توان رشادت‌های بسیجیان را ملاحظه کرد و نبوغ بسیج کمک به‌سزایی به نیروهای نظامی کشور کرد.
وی با تاکید بر اینکه مطالبه گر خوبی نبودیم، خاطرنشان کرد: بسیجی یا بسیج رسانه امروز می تواند آنقدر زیبا کار کند که فتنه های این چنینی شکل نگیرد چرا ما مطالبه گری مان در مسیر درستی نیست اگر وزرای ما اشتباه می کنند اگر زمانی که مسئولی سبک زندگی ما را تغییر می داد آنجا بر اساس آیه امر به معروف و نهی از منکر انتقاد می کردیم مسیر اینگونه نمی شد که امروز مسئولین ما خاموش باشند!
این فرمانده دفاع مقدس و جبهه مقاومت ضمن ابراز نارضایتی از وضعیت کنونی اظهار داشت: انتقاد درست نکردیم یک حرکتی بین این دولتها از زمان سازندگی شکل گرفت و با توجه به آن اول هر سال ده درصد قیمت حامل های انرژی آب، برق، گاز و تلفن بالا می رفت که روال عادی بود چه کسی حذفش کرد؟ چرا اول همین دولت کارت سوخت بود دوباره حذفش کرد. الان ما باید فقط دنبال آن کسی باشیم که در خیابان شیشه مغازه را شکسته یا آن وزیری که کارت را حذف کرد؟ اگر کارشناسی بود پس چرا دوباره احیایش کردید اینجاست که رسانه باید افکار عمومی را بسازد اما نه مقرضانه، جناحی، گروهی، حزبی نه با معیار حق طلبی و حقگویی. بیان نقاط ضعف دولت وظیفه من و شماست دیگر ملتها انتقاد می کنند من و شما وظیفه شرعی داریم امر به معروف و نهی از منکرکنیم آیا امر به معروف و نهی از منکر فقط مختص دو تار موی خانم است؟ نه به وزیر، رییس جمهور، نماینده، مدیر، سردار و سرهنگ هم ربط دارد اینها را ما باید به گونه ای شکل بدهیم که اینگونه اتفاقاتی پیش نیاید.
وی تصریح کرد: چرا ما شیشه شکاندن را رسانه ای می کنیم؟ مردم عزیز ما به حق از افزایش یک شبه قیمت بنزین ناراضی هستند که نادیده گرفتن افکار عمومی، نامحرم دانستن مردم و توجیه نکردن آنها از نقاط ضعف این طرح بود اما طرح طرحی بود که بایستی به همان روال سنوات سالی 10 درصد ادامه پیدا می کرد چون پولی را که الان دارند می دهند از جیب من و شماست اینها را افکار عمومی و رسانه ها باید درست شکل بدهند که متاسفانه کم کار کردند.
سردار میرشکار در پایان گفت: اگر امام به دست بسیجی بوسه زد و افتخار کرد ما خاک پای بسیجی را باید طوطیای چشم خود بکنیم و اگر بسیجی نیستید بیایید بسیجی شوید اگر بسیجی هستید که خیلی کار داریم. 4آذر98#صبح_آمل

>>>ثبت در4 آذر 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*