پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » انهدام شبکه غیر قانونی توزیع آرد در شهرستان آمل

انهدام شبکه غیر قانونی توزیع آرد در شهرستان آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل:
انهدام شبکه غیر قانونی توزیع آرد در شهرستان آمل
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف 10 تن آرد احتکاری در انبار یک منزل مسکونی در یکی از روستاهای این شهرستان به ارزش بیش از 12 میلیارد ریال خبر داد.
به گزارش صبح آمل، سرهنگ علی داداش تبار با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی آرد در انبار منزلی، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی بیان کرد: ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی شهرستان آمل، با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات هماهنگ پس از رصد مستمر شبکه توزیع آرد در این شهر، که با هماهنگی اقدام به انحراف آرد از مسیر کارخانه تا نانوایی‌های سطح شهر می‌کردند محل کالای احتکار شده را در یکی از روستاهای شهرستان آمل شناسایی و پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از آن انبار، 10 تن آرد احتکاری را کشف کردند.
سرهنگ دادش تبار با اشاره به دستگیری متهم به احتکار، از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی خبر داد و تصریح کرد: در انبار این شبکه بیش از 271 کیسه آرد معادل 10 تن کشف، که برابر اعلام کارشناسان ارزش آرد‌های توقیفی 12 میلیارد ریال برآورد شده است.

>>>ثبت در3 مرداد 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*