دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » اعتراض جمعی از رانندگان تاکسی نسبت به خبر تاکسی ها فقط مجاز به سوار کردن دو مسافر در عقب خودرو هستند

اعتراض جمعی از رانندگان تاکسی نسبت به خبر تاکسی ها فقط مجاز به سوار کردن دو مسافر در عقب خودرو هستند

یکی از راننگان تاکسی آمل به نمایندگی از همکارانش در تماس با خبرنگار صبح آمل گفت:به گفته مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری آمل سوار کردن سه مسافر در عقب تاکسی ها ممنوع است و این مهم به اطلاع همه تاکسیرانان شهری رسیده است.
وی ضمن تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی خاطرنشان کرد:شهروندان خصوصا مسافران عزیز ضمن اینکه باید به مسایل بهداشتی توجه داسته باشند خودشان هم باید موارد مهمی چون سوار شدن دو نفر در عقب صندلی تاکسی را رعایت کنند.
این راننده تاکسی اظهار داشت:ما تمام توصییه ها مبنی بر ضدعفونی خودرو،استفاده از ماسک و دستکش را برای حفظ سلامتی خود،خانواده و همشهریان عزیز رعایت می کنیم تا از شیوع ویروس پیشگیری شود.
وی ضمن گلایه از اینکه نرخ کرایه تاکسی به همان روال قبلی است تصریح کرد:نرخ کرایه تغییری نکرده و رانندگان حق گرفتن مبلغ اضافه از مسافران را ندارند در حالی که مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت با کاهش مسافران از سوی اتحادیه باید تدابیری اندیشیده شود که یکی از آن تدابیر این است که مسافران کرایه یک نفری که حالا کمتر سوار تاکسی می شود را پرداخت کنند و درحقیقت این افزایش کرایه توسط مسافران هزینه سلامت خودشان است که پرداخت می کنند. حال این تناقض را چه کسی پاسخگوست؟؟
۹۹/۱/۲۶فروردین
پایگاه خبری صبح آمل

>>>ثبت در30 فروردین 1399
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*