پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » اختصاص 50 درصد از درآمد آرامستان به شهرداری امامزاده عبدالله(ع)

اختصاص 50 درصد از درآمد آرامستان به شهرداری امامزاده عبدالله(ع)


شهردار امامزاده عبدالله(ع):
اختصاص 50 درصد از درآمد آرامستان به شهرداری امامزاده عبدالله(ع)
شهردار امامزاده عبدالله(ع) در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه از اختصاص 50 درصد از درآمد آرامستان به شهرداری این شهر خبر داد و گفت: آرامستان همیشه به عنوان یک دغدغه مهم خصوصا در ایام کرونا با دفن متوفیان کرونایی مطرح بود چرا که سودش فقط برای شهرداری آمل بود (از سال 96 تا 98 حدود 60 درصد از درآمد برای شهرداری آمل و 40 درصد نیز برای شهرداری امامزاده عبدالله بوده است) و از سال آینده50 درصد درآمد آرامستان به شهرداری امامزاده عبدالله اختصاص می یابد.
به گزارش صبح آمل، مهندس مهدی حسن نژاد به عزم جدی شهرداری برای آسفالت معابر اشاره کرد و گفت: شهرداری امامزاده عبدالله بنا دارد 30 الی 35 هزار متر مربع از معابر این شهر را تا پایان 1400 آسفالت نماید و عزم جدی جهت تملک کامل، زیرسازی، آسفالت و اتمام پروژه بلوار 35 متری امام رضا(ع) می باشد.
وی تصریح کرد: زیباسازی مبادی ورودی شهر از جمله نصب ماکت بزرگ بنای قدیمی آستانه مبارکه امامزاده عبدالله و نهال کاری مسیر نیز در دستور کار قرار دارد.
شهردار امامزاده عبدالله(ع) همچنین در بخشی از سخنانش از افتتاح پارک خبر داد و گفت: افتتاح پارک 2 هزار متری شهرک ولی عصر(عج) تا دهه فجر و در ادامه احداث پارک 700 متری کاسمده از جمله طرح های ما می باشد.
حسن نژاد خاطرنشان کرد: ساماندهی دستفروشان با حداث بازارچه محصولات محلی، تجهیز هر چه بیشتر واحد آتش نشانی و ماشین آلات راه سازی، ساماندهی 2 کیلومتر از رودخانه آلشرود در سال آینده، مکان یابی جهت احداث سالن ورزشی، تلاش در راستای جذب سرمایه گذار و بسترسازی مناسب جهت احداث بازار مبل آمل و مازندران، پیگیریها پیرامون کاهش آلودگی های ناشی از شهرک صنعتی و اهدای زمین جهت احداث پایگاه اورژانس 115 را از جمله موضوعات مورد پیگیری و در حال انجام نام برد.
وی ضمن تاسف با بیان اینکه شهرک صنعتی هیچ رهاوردی جز ایجاد انواع آلودگی ها و رها شدن فاضلاب برخی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی امامزاده عبدالله برای این شهر ندارد؛ خاطرنشان کرد: تعدادی از واحدهای تولیدی وصنعتی این شهرک با ایجاد انواع آلودگی ها از جمله رهاسازی فاضلاب و پسابهای واحدهای تولیدی به داخل روستاها، حقوق مردم منطقه را زیر پامی گذارند و نفوذ این فاضلابها به مزارع کشاورزی و آبهای سطحی خسارتهای جبران ناپذیری به محیط زیست منطقه وارد می کند.26دی1400

>>>ثبت در28 دی 1400
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*