دوشنبه 4 مهر 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » پاشنه آشیل گام دوم امید به آینده است

پاشنه آشیل گام دوم امید به آینده است


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل گفت: عاشورا جریان مقاومت را در شریان نیروهای انقلابی تزریق کرد، بعد از هزار و چهارصد سال جریان مقاومت در حال جوشش است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل با اشاره به اینکه با نهضت مقاومت توانستیم در انقلاب پیروز شویم و یک وجب از خاکمان را به بیگانگان ندهیم، یاداور شد: به تاسی گرفتن از عاشورا و محرم این ایستادگی شکل گرفت.این مسئول با بیان اینکه پاشنه آشیل گام دوم امید به آینده است، خاطرنشان کرد: آینده از آن اسلام و حزب الله است؛ چرا که جوانان ما ثابت کردند که کسی جرات رویارویی با جمهوری اسلامی را ندارد و هرگونه مقابله محکوم به شکست است.
عسگری ادامه داد: امروز بزرگترین نیروی دریایی جهان در خلیج فارس محترز شد، پیشرفته ترین پهپاد دنیا را در کمترین زمان زدیم، بالاترین نیروی زمینی که استکبار جهانی تمام ظرفیت خود را برای آن گذاشت، با شیر بچه های ایرانی بسات داعش جمع شد.وی آخرین ترکش استکبار جهانی را داعش خواند و تاکید کرد: آنانی که به دنبال خاورمیانه جدید بودند و زمانی می گفتند نمی گذاریم هلال شیعی شکل بگیرد و امروز تبدیل به ماه کامل شد.
شبکه اطلاع رسانی راه دانا افزود: این مسئول با بیان اینکه تفاوت هشت سال دفاع مقدس با جنگ های دیگری که در دنیا اتفاق افتاد تقابل حق و باطل است، عنوان کرد: جنگ دوطرفه نبود، جنگ یک کشور با کشور دیگر بلکه جنگ کل استکبار جهانی با ما بود که از کشورهای زیادی اسیر داشتم و تا امروز این چالش وجود دارد، برجام و انرژی هسته ای مطرح نیست؛ فقط به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند.
عسگری در پایان با بیان اینکه کشور قدرتمند منطقه با تاثیرگذاری جهانی هستیم، یادآور شد: ما نزدیک به قله ظهور هستیم و اگر ایستادگی کنیم و امید به آینده داشته باشیم، تمدن بزرگ اسلامی محقق خواهد شد. 16مهر98#صبح_آمل

>>>ثبت در16 مهر 1398
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*