چهارشنبه 26 مرداد 1401
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » آتش نشانان آملی نایب قهرمان مسابقات کشور شدند

آتش نشانان آملی نایب قهرمان مسابقات کشور شدند

رئیس آتش نشانی شهرداری آمل خبر داد:
آتش نشانان آملی نایب قهرمان مسابقات کشور شدند
رئیس آتش نشانی شهرداری آمل با اعلام این خبر گفت:نخستین دوره استاندارد رقابت چالش آتش‌نشانان کشور طی دو روز در شهر نیشابور استان خراسان رضوی و با حضور افراد منتخب از سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش صبح آمل، روح الله اسماعیلی در مراسم استقبال از آتش نشانان آملی نایب قهرمان مسابقات کشوری اظهار داشت:تیم‌های شرکت کننده با استفاده از تجهیزات عملیات مهار آتش اعم از تجهیزات حفاظت فردی و عملیاتی، و لوله‌های آبرسانی نسبت به اجرای سریع آبرسانی و اطفاء حریق در یک عملیات فرضی اقدام کردند.
وی افزود: در این رقابت‌ها ۲۳۰ نفر از آتش‌نشانان سراسر کشور در قالب ۶۰ تیم حضور داشتند و طی ۲ روز با هم به رقابت پرداختند.
رئیس آتش نشانی شهرداری آمل خاطرنشان کرد: قبلا این رقابت‌ها برای آتش‌نشانان شهری برگزار می‌شد و این نخستین دوره‌ای است که همه آتش‌نشانان شهری، صنعتی، نظامی، بنادر و از پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌های کشور در این رقابت حضور داشتند.
اسماعیلی به درخشش اتش نشانان آملی در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: پیمان صفایی، محمدحسین اکبرزاده و محمدرضا جعفرنژاد به عنوان نمایندگان آتش نشان آملی نایب قهرمان مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور شدند.

>>>ثبت در25 خرداد 1401
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*