جمعه , ۷ آذر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » حتی اگر جو به نفع اراذل باشد ما کوتاه نخواهیم آمد حکم محارب(اعدام) برای یکی از اراذل صادر شده است

حتی اگر جو به نفع اراذل باشد ما کوتاه نخواهیم آمد حکم محارب(اعدام) برای یکی از اراذل صادر شده است


فرمانده نیروی انتطامی شهرستان آمل در نشست خبری با خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته ناجا با اشاره به شعار امسال هفته نیروی انتطامی با عنوان “با هم برای امنیت و سلامت” گفت:این شعار نمایانگر آن است که مدافعان سلامت برای برقراری آرامش و آسایش جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و با هیچ کسی هم تعارفی ندارند.
به گزارش خبرنگار صبح آمل سرهنگ آزادی با بیان اینکه بسیاری از ناامنی ها ریشه در برخورد با اراذل و اوباش دارد؛ اظهار داشت:برخوردهای قاطعانه و سختگیرانه ای با ارادل و اوباش در سطح استان خصوصا شهرستان آمل صورت گرفته که آنها را گوشه گیر کرده و بسیاری از آنها هم اکنون در زندان به سر می برند و حتی برای یکی از اراذل های شهر همجوار حکم محارب در نطر گرفته شده است.
وی با تاکید بر اینکه هیچ تعارفی با اراذل و اوباش نداریم؛خاطرنشان کرد:در بحث ایجاد امنیت و آرامش ما هیچ تعارفی با هیچ اراذل و اوباشی نداریم و سرسوزنی کوتاه نخواهیم آمد حتی اگر جو عمومی به نفع آنها باشد که هست و اگر کسانی بخواهند از این آب گل آلود ماهی بگیرند ولی ما تن به این تن خواهی نخواهیم داد.
فرمانده انتطامی آمل در ادامه از کشف ۳۷۰ کیلویی مواد مخدر خبر داد و گفت: از ابتدای سال تا کنون ۳۷۰ کیلو انواع مواد مخدر در سطح شهرستان آمل از سوداگران مرگ کشف شد که ۳۵ درصد نسبت به سال گدشته افزایش داشته است.
سرهنگ آزادی با بیان اینکه در کشف چوب جنگلی افزایش صد در صدی داشتیم تصریح کرد: در بحث مبارزه با جرایم اقتصادی یکی از اولویت های ما قاچاق چوب این سرمایه ملی است که دارد به تاراج می رود و از ابتدای امسال ۱۰۵ تن انواع چوب جنگلی کشف و ضبط شد.
وی از ۲۶۰ قلع و قمع بجا مانده از سالهای گذشته خبر داد و گفت:از ابتدای سال تا به امروز با همکاری دستگاه قضائی،جهاد کشاورزی و سازمان های مرتبط ۲۶۰ پرونده اجرا نشده سالهای گذشته با حضور دادستان پیگیر و پرتلاش بسیجی عملی شد و در اجرای تبصره دو ماده ۱۰ و با آزادسازی ۲۲۵ هزار و ۵۰۰ متر و رفع تصرفات و قلع و قمع ۲۷۶ مورد دیگر جمعا ۵۳۶ مورد رفع قلع و قمع شد.
فرمانده انتظامی آمل گفت:در ادامه اقدامات پیشگیرانه در جهت جلوگیری از سرقت در روستاها و مناطق ییلاقی نگهبان محله از ۱۶۳ نفر به ۴۹۸ نفر افزایش پیدا کرد که با همکاری سازمان امنیت گستر محلات در ورودی محلات نگهبان مستقر گردید.
سرهنگ آزادی در پایان افزود: امسال ۱۲ هزار پرونده در ۱۰ پاسگاه و کلانتری شهرستان امل تشکیل شد که ۴۱۰ مورد در مرکز مشاوره کلانتری توسط مددکاران اجتماعی و کارشناسان خبره حل و ۸۶ درصد منجر به مصلحه شد.
۹۹/۷/۲۷ مهر
پایگاه خبری صبح آمل

>>>آخرین ویرایش در19 اکتبر 2020
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*