جمعه , ۷ آذر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » توزیع ۱۰۴۹ بسته مواد غذایی به ارزش بیش از ۱۵۰میلیون تومان

توزیع ۱۰۴۹ بسته مواد غذایی به ارزش بیش از ۱۵۰میلیون تومان


مدیر سازمان خیریه و مردم نهاد آبشار عاطفه‌های شهرستان آمل:
توزیع ۱۰۴۹ بسته مواد غذایی به ارزش بیش از ۱۵۰میلیون تومان
همزمان با شیوع کرونا و با توجه به تحت تاثیر قرار گرفتن معیشت مردم به خصوص افراد نیازمند و کم درآمد جامعه با بحران اقتصادی تحت تاثیر این بیماری در راستای عمل به فرامین و بیانات مقام معظم رهبری درباره رزمایش همدلی وارد صحنه شد و تلاش شد تا دستگیری از نیازمندان اولویت کاری باشد.
مدیر سازمان خیریه و مردم نهاد آبشار عاطفه‌های شهرستان آمل با بیان این مطلب گفت: در طول شیوع ویروس کرونا، این خیریه در کنار مردم بود و تلاش شد تا گره ای از مشکلات باز شود و همچنان هم اعضای این خیریه در صحنه کمک رسانی به نیازمندان هستند و از اسفندماه سال گذشته تاکنون نیز، با تهیه و توزیع انواع کمک ها در حال مقابله با کروناست.
به گزارش خبرنگار صبح آمل، معصومه ساغری اظهار داشت: در ایام اربعین حسینی و تا پایان ماه صفر رزمایش مواسات و کمک های مومنانه، ۱۰۴۹ بسته سبد مواد غذایی به همت کانون آبشار عاطفه ها آمل در قالب کمک مومنانه در بین نیازمندان این شهرستان توزیع می شود.
وی با اعلام اینکه ارزش هر سبد کالا توزیعی ۱۵۰ هزار تومان می باشد، خاطر نشان کرد: امیدواریم با یاری و مدد الهی و دعای همه مومنان و همچنین با رعایت اصول و موارد بهداشتی از این بحران رهایی یابیم و جشن نابودی کرونا را با هم برگزار کنیم.
ساغری در پایان خاطرنشان کرد: کمک خیرین با عنوان رزمایش کمک مومنانه احیا کننده سنت احسان و نیکوکاری است و خوشبختانه کمک های مردمی افزایش چشمگیری در بخش های قربانی، نذورات طعام گرم و غیر نقدی به ویژه از آغاز محرم تاکنون داشته است که نشانه وحدت و همدلی مردم عزیز و ولایی ما است.
۲۲مهر۹۹
پایگاه خبری صبح آمل

>>>ثبت در13 اکتبر 2020
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*