پنج شنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در دستور کار همه مدیران و مردم قرار گیرد

رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در دستور کار همه مدیران و مردم قرار گیرد

جلسه ستاد کرونای شهرستان آمل به ریاست قدرت ا… نائیج نژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل وبا حضور دیگر مدیران شهرستانی

خانم دکتر مرشد از شبکه بهداشت ودرمان گفت: باتوجه به مصوبات جلسه قبلی شبکه بهداشت ودرمان با همکاری اکیپ میدانی از سطح بازار ـ تالارها ـ قهوه خانه ها ـ فروشگاههای مواد غذایی و … بازدید مشترک انجام می دهد که با توجه به گسترش بیماری کرونا ، تقریباً ۸۰ درصد مردم از ماسک استفاده می کنند و نسبت به رعایت پروتکل بهداشتی نیز اقدامات خوبی از سوی مردم و مسئولین در سطح شهرستان انجام می گردد .
وی بیان داشت: باتوجه به اینکه بیمارستان امام خمینی (ره) درگیر بیماران کرونایی می باشد و دیگر بیمارستانها نیز در آماده باش کامل می باشند تا در صورت نیاز نسبت به پذیرش بیماران اقدام نماید
نماینده شبکه بهداشت ودرمان آمل اظهار داشت: زدن ماسک در سطح ماجامعه باید به صورت یک فرهنگ پیاده شود و تنها راه مقابله با بیماری کرونا فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک می باشد . در رابطه با بازدید از ادارات و سطح شهر شبکه بهداشت آمادگی کامل دارد تا بازرسی تداوم داشته باشند و مردم نیز نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی واستفاده از ماسک نیز اقدام نمایند و امیدواریم ظرف روزهای آینده بتوانیم آمار بستری شدن را در بیمارستانها به کمترین تعداد ممکن برسانیم .
قدرت ا… نائیج نژاد گفت: باتوجه به جلسه ویدئو کنفرانس استاندار محترم مازندران با فرمانداران تأکید نمود بازدید از مراکز پرتجمع و پرتراکم انجام گردد و ضد عفونی مراکز پرخطر در دستور کار شهرداران قرار گیرد و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به پلمپ مکانهای پرخطر اقدام گردد . اصناف ـ اداره صنعت ، معدن و تجارت ـ شبکه بهداشت و درمان ـ نیروی انتظامی نسبت به سرکشی از سطح شهر اقدام و با افراد و واحدهای صنفی که نسبت به رعایت پروتکل بهداشتی هیچگونه اقدامی نکردند برای بار اول تذکرات کتبی را صادر و در صورت تکرار تخلفات نسبت به پلمپ آن اقدام نمایند .
معاون فرماندار آمل افزود : همه مدیران و کارمندان و ارباب رجوع می بایستی از ماسک استفاده نمایند و ارباب رجوع بدون ماسک وارد ادارات و مراکز دولتی نشوند و تیم بازرسی در شهرستان ها انجام گردد و برای بخشها ـ بازار و ادارات تیم های مختلف بصورت گروهی بازرسی ها را انجام دهند و لیست را بصورت روزانه به فرمانداری ارسال نمایند .
وی افزود : با توجه به تأکید استاندار محترم مازندران مبنی بر استفاده از ظرفیت هنرمندان ـ ورزشکاران و … جهت تهیه کلیپ از آنها برای اعلام هشدار و وضعیت قرمز به مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک اقدام گردد.
۲۳تیر۹۹
@sobheamol

>>>ثبت در13 جولای 2020
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*