یکشنبه , ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، ۲ پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای دو تیره و شاه کتی از بخش دابودشت شهرستان آمل با حضور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل، بخشدار، جمعی از بسیجیان و اهالی این روستاها افتتاح شد.

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، ۲ پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای دو تیره و شاه کتی از بخش دابودشت شهرستان آمل با حضور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل، بخشدار، جمعی از بسیجیان و اهالی این روستاها افتتاح شد.


همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، ۲ پایگاه مقاومت بسیج در روستاهای دو تیره و شاه کتی از بخش دابودشت شهرستان آمل با حضور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل، بخشدار، جمعی از بسیجیان و اهالی این روستاها افتتاح شد.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل در آیین افتتاح این پایگاه ها، بر ضرورت تقویت پایگاه های بسیج و محلات در این شهرستان توسط سپاه تاکید کرد و گفت: پایگاه محوری، بسیج محوری و محله‌محوری باید اساس و مبنای برنامه ریزی مجموعه سپاه در شهرستان‌ها باشد و این سه بخش تقویت شود.
به گزارش خبرنگار صبح آمل، سرهنگ جابر عسگری با بیان اینکه پایگاه های مقاومت بسیج محل تجمع، همدلی، همراهی و مرکز ثقل فرهنگی است اظهار داشت: تفکر بسیجی و انقلابی در مساجد تشکیل و گسترش پیدا می کند و قطعا روستائیان عزیز طعم نعمت و حس امنیت را با حضور گشت های محله محور بسیجیان چشیدند و قطعا موضوعات فرهنگی، مذهبی و اعتقادی در جهت تقویت انقلاب اسلامی از اینجا به روستا و محلات تزریق می شود.
وی با بیان اینکه فرمانده پایگاه با جذب جوانان به بسیج باید در پربار کردن مساجد نقش مهمی ایفا کند، افزود: نهضت محلات اسلامی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی و رفع مشکلات به دست خود مردم شکل گرفت و باید با قوت تداوم یابد و حضور در مراسمات دینی و مذهبی در مسجد باید با حضور پررنگ جوانان باشد.
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل در ادامه به آزادی خرمشهر اشاره کرد و گفت: باید به سمت آزادسازی خرمشهرهایی برویم که استکبار جهانی از دست ما در آورد و در صدد از بین بردن آنهاست.
سرهنگ عسگری تصریح کرد: ما در این پایگاههای مقاومت بسیج برای آزادسازی خرمشهرهایی حرکت کردیم که بخشی از آن در فتنه ۷۷ ،۸۸ و ۹۸ رخ داد و اتفاقات خوبی به همت و برکت بسیج همیشه در صحنه افتاد که صحنه را به نفع انقلاب اسلامی و بسیج آزاد کردند.
گفتنی است ساختمان پایگاه مقاومت بسیج هجرت حوزه حنین با زیربنای ۶۵ متر مربع و با اعتبار بیش از ۴۰ میلیون تومان و پایگاه مقاومت بسیج امام حسن عسکری(ع) نیز با زیربنای ۷۵ متر مربع و اعتبار ۴۰ میلیون تومان که جمعا ۵۰ میلیون تومان از سپاه به صورت دریافتی و مابقی کمک‌های خیرین و بسیجیان در قالب کارهای جهادی مورد بهره برداری قرار گرفت.
۳/۳/۹۹ خرداد
پایگاه خبری صبح آمل

>>>ثبت در23 می 2020
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*