شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » آمل ۱۶درصد از كل مشتركین برق استان را به خود اختصاص داده است

آمل ۱۶درصد از كل مشتركین برق استان را به خود اختصاص داده است


#مدیرعامل_شرکت_توزیع_نیروی_برق_مازندران در #جلسه_شورای_اداری_شهرستان_آمل اعلام کرد که از یک میلیون و ۴۲۳ هزار مشترک برق در مازندران ۲۳۲ هزار و ۵۷۲ مشترک در شهرستان آمل قرار دارند که ۱۶ درصد از کل #مشترکین_شرکت را تشکیل می دهند.
#مهندس_رضا_غفاری با بیان اینکه تعداد ۱۰ هزار و ۷۲۹ #مشترک_صنعتی در #حوزه_توزیع_برق_مازندران فعالیت می‌کنند، افزود: حدود ۲۱۰۰ مشترک صنعتی در شهرستان آمل فعالیت می‌کنند که ۲۰ درصد از کل مشترکان این شرکت را تشکیل می دهند.
وی خاطرنشان کرد: از ۲۳۲ هزار و ۵۷۲ مشترک در حوزه امور #برق_آمل، ۱۸۳ هزار و ۳۶۵ #مشترک_خانگی، ۱۴ هزار و ۵۷۰ #مشترک_عمومی ، ۵ هزار و ۵۴۹ #مشترک_کشاورزی است که ۷۹ درصد از #مشترکان_خانگی، ۶ درصد #عمومی و ۱۵ درصد در زمینه های #کشاورزی ، #صنعتی و سایر مصارف فعالیت دارند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از بهره برداری ۱۱۴ پروژه با مبلغ ریالی ۲۷۰ میلیارد ریال در دهه فجر در حوزه توزیع برق مازندران خبر داد و یادآور شد همزمان با دهه فجر ۱۱۴ پروژه در استان اجرا شد که ۱۵ پروژه آن مربوط به شهرستان آمل است .
غفاری با اشاره به اینکه شهرستان آمل از هر نظر از اهمیت بسیار بالا و تلفات کمتری برخوردار است گفت: در سال رونق تولید دنبال قطع برق صنایع نبوده و نیستیم و انتظار داریم تعرفه های عمومی در مدیریت مصرف و پاسخگویی بار، ما را همراهی کنند تا تابستان سال ۹۹ هم بدون خاموشی به مردم خدمت کنیم . وی برنامه های پاسخگویی بار در سال ۹۹ را برشمرد و برنامه ذخیره عملیاتی، کاهش بار برنامه ریزی شده ساعات اوج بار مشترکان صنعتی ، تعیین ساعات کار صنایع، برنامه کاهش بار مشترکان کشاورزی، عمومی، تجاری، برنامه استفاده از مولدهای خود تامین اضطراری مشترکان، برنامه قطع بار برنامه‌ریزی شده مشترکان ایستگاه‌های cng و تجاری را از جمله این برنامه‌ها دانست.۲۴بهمن۹۸ #صبح_آمل

>>>ثبت در13 فوریه 2020
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*