سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » ۱۷ پروژه صنایع دستی و گردشگری در مازندران افتتاح می شود

۱۷ پروژه صنایع دستی و گردشگری در مازندران افتتاح می شود


#سیف_الله_فرزانه از افتتاح و کلنگ زنی ١٨ پروژه با حجم کل سرمایه‌گذاری بیش از ۵ هزار و ١۶١ میلیارد ریال، در دهه فجر انقلاب اسلامی ایران خبرداد و گفت: در این ایام، یک #هتل #پنج_ستاره، واحد پذیرایی، متل، با حجم کل سرمایه گذاری ٣ هزار و ۶١٠ میلیارد ریال، در شهرستان بابلسر، بابل و نوشهر افتتاح خواهد شد.
وی با اشاره به افتتاح ٩ اقامتگاه بوم گردی در سطح استان گفت: در #دهه_مبارک_فجر انقلاب اسلامی #ایران، این مجموعه‌ها با حجم کل سرمایه گذاری بیش از ٢٣ میلیارد ریال در شهرستان‌های #رامسر، #بهشهر، #گلوگاه، #بابل، #عباس آباد، #سوادکوه و #تنکابن، افتتاح خواهد شد.
#مدیرکل_میراث_فرهنگی_مازندران با اشاره به اهمیت #رونق_تولید و استقبال خوب از ایجاد کارگاه‌های #صنایع_دستی در سطح استان، گفت: افتتاح ۵ کارگاه صنایع دستی، سفال سنتی، سفال و سرامیک، آموزش لاک تراشی و عمومی با حجم کل سرمایه‌گذاری بیش از ٢٨ میلیارد ریال در شهرستان‌های #آمل، #ساری و #رامسر، از برنامه‌های این ایام خواهد بود.
به گزارش خبرنگار مهر فرزانه از #کلنگ_زنی پروژه مجتمع گردشگری با پیش بینی سرمایه گذاری بیش از ١۵٠٠ میلیارد ریال در این ایام خبرداد و افزود: با افتتاح ١٧ پروژه #میراث‌فرهنگی، #گردشگری و #صنایع‌دستی در دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، برای ٣٢۴ نفر شغل، ایجاد خواهد شد. ۱۲بهمن۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در1 فوریه 2020
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*