جمعه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » ابراهیم زاده رئیس شورای شهر اسلامی شهر آمل در هفتاد و یکمین جلسه رسمی شورا

ابراهیم زاده رئیس شورای شهر اسلامی شهر آمل در هفتاد و یکمین جلسه رسمی شورا


خسرو ابراهیم زاده نیز در این جلسه گفت : حضور امام جمعه شهرستان آمل را در این جلسه به فال نیک می گیریم و انشاءا… با شرایط موجودی که امروز در شهرستان آمل فراهم شده است امیدوارم در کنار هم بنا به فرمایشات تاکیدی که مقام معظم رهبری در روز گذشته در بحث وحدت ملی داشتند بایستی حتما این امر را در کشور مد نظر داشته باشیم و در جامعه کوچکی مثل آمل می طلبد کلیه مسئولین در کنار هم برای اهداف خاص و امید به زندگی که برای شهروندان باید فراهم کنیم حرکت نمایند .
رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : امروز با حضور امام جمعه در جلسه رسمی شورا، اولین جلسه بررسی دفترچه عوارضی سال ۹۹ شهرداری آمل را در دستور کار داریم .
وی ادامه داد : سیاست هایی که شورا و شهرداری در باقیمانده عمر این دوره از شورا به دنبالش هستند ۵ هدف را در کنار مسائل موجود مد نظر داریم که یکی بحث ممیزی است و قطعا شهردار بایستی با تیم ممیزی خودشان بررسی کنند تا بتوانیم حقوق حقه شهروندان را محقق نمائیم .
ابراهیم زاده بیان کرد : موضوع دیگر بحث ساماندهی و زیباسازی رودخانه هراز است که با جلسات و نشست های متعددی که انجام شد عملیات واگذاری آن به شهرداری نهایی شده و دنبال طرح نهایی آن هستیم تا این فضا را در بودجه ۹۹ ببینیم .
وی از اختصاص بودجه برای جابجایی شهرداری مرکز به بلوار آزادگان در بودجه سال ۹۹ خبر داد و گفت : بحث احداث فرهنگسرا و موزه در مکان فعلی شهرداری مرکزی پس از انتقال در دستور کار می باشد .
رییس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه یکی از خواسته های به حق شهروندان ساماندهی وضعیت آسفالت محلات است که عملیات های مختلفی تاکنون نیز انجام شده و ادامه خواهد داشت تصریح کرد : موضوع دیگر بحث پسماند است که پیگر هستیم و یک نگاه دیگر در حوزه بافت فرسوده و بازآفرینی شهری است که با توجه به قدمت شهر آمل این فضا باید ویژه دیده شود .
وی خاطرنشان کرد : تملک بلوار ولایت جنوبی را در کنار سایر تملکات در اولویت قرار دادیم تا با پایان یافتن آن رینگ میانی شهری تمام شود، همچنین پایش نیروی انسانی و بکارگیری نیروهای متخصص در شهرداری را دستور کار داریم تا این فضا را داشته باشیم هرکسی در جای خودش کار کند تا کارآیی و کارآمدی بهتری داشته باشد. ۱بهمن#صبح_آمل

>>>ثبت در21 ژانویه 2020
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*