جمعه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » ارسال نخستین محموله کمک‌های مردم آمل به مناطق سیل‌زده سیستان

ارسال نخستین محموله کمک‌های مردم آمل به مناطق سیل‌زده سیستان


جمشید نیکزاد رئیس جمعیت هلال احمر آمل گفت: برپایی دو پایگاه کمک های مردمی هلال احمر در آمل اظهار کرد: استقبال مردم در این دو روز ستودنی بود و امروز نخستین کمک های مردمی همراه نمایندگان ما به مناطق سیل زده می‌رود.
وی ادامه داد: با بیان اعلام جمعیت هلال احمر و صحبت های رهبری برای کمک رسانی، شاهد استقبال خوبی بودیم.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با بیان کمک‌های مردمی در این دو روز عنوان کرد: ۶۴۷ تخته پتو ، ۶ هزار و ۸۴۷ کنسرو که ۶ ماه تاریخ انقضا دارند، بیش از صد بسته محصولات بهداشتی از جمله کالاهای جمع اوری شده است.

وی از شماره حساب ۹۹۹۹۹ برای کمک های نقدی گفت و افزود:۵۰ میلیون ریال کمک های نقدی شده است و بیش از ۱۵۰ بسته پوشک بچه جمع‌آوری شده است.

نیکزاد تصریح کرد: ۴۰ هزار عدد بیسکوبیت و ۲۰ هزار قرص نان لواش جمع آوری شده است که بین سیل زدگان توزیع می‌شود.

وی از مجمع خیرین آمل و مردم این شهرستان تشکر کرد و یادآور شد: در دوره‌های قبل هم سیل مهربانی داشتیم و کمک های زیادی از طرف مردم جمع آوری می شد؛ اما احساس می‌کنم تا به امروز استقبال از قبل بیشتر بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل خاطرنشان کرد: محموله کمک های مردمی با کمک مجمع خیرین همراه با نماینده‌های ما و مردم در توزیع و نظارت به مناطق سیل زده خواهند رفت.

وی با بیان اینکه تیم های واکنش سریع از استان به مناطق سیل زده رفتند، گفت: بخاطر شرایط آب و هوا و سامانه بارشی در اماده باش هستیم و بیشتر از استان‌های معین استان سیستان به این منطقه رفتند. ۲۸دی۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در18 ژانویه 2020
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*