سه شنبه , ۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » صبح آمل با توجه به ظرفیت بالای تولید خبر و جایگاه رسانه ای در میان دیگر نشریات باید روزنامه شود

صبح آمل با توجه به ظرفیت بالای تولید خبر و جایگاه رسانه ای در میان دیگر نشریات باید روزنامه شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به اتفاق رییس ارشاد شهرستان آمل، مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، رابط خانه مطبوعات شهرستان آمل و دیگر همراهان با حضور در دفتر نشریه صبح آمل و نمایندگی روزنامه سرزمین پویا از نزدیک در جریان فعالیت کاری این نشریات قرار گرفت.

به گزارش صبح آمل، دکتر عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ضمن قدرانی از تلاشهای فعالان نشریه صبح آمل و دیگر همکاران از حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان مازندران از این رسانه ها خبر داد.
وی با ابراز خرسندی از وضعیت نشریه صبح آمل تصریح کرد: علاوه بر کمیت، شکل و ظاهر رسانه لازم است به محتوا و کیفیت آن نیز توجه شود و اهالی مطبوعات در تهیه محتوای رسانه خود اگر مسائل و نیازهای روز جامعه را مدنظر داشته باشند بدون شک با اقبال بیشتری از سوی مخاطب رو به رو خواهند شد که صبح آمل با این ظرفیت بالا در خصوص انتشار اخبار استان خصوصا شهرستان آمل از فعالین رسانه ای است که به این مهم پرداخته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران با تاکید بر اینکه این نشریه هفتگی با چنین پتانسیل و ظرفیت بالای تولید خبر باید به صورت روزنامه در اختیار مخاطبین قرار بگیرد؛ خاطرنشان کرد: آمل با جمعیت زیاد و قطب صنعتی نیاز به یک روزنامه دارد و صبح آمل نیز با توجه به سابقه بالای فعالیت و جایگاه رسانه ای خود در میان دیگر نشریات به عنوان گزینه ای مناسب می تواند پاسخگوی نیاز همشهریان در این بخش باشد.
دکتر زارع بیان داشت: یکی از مشکلات اساسی در کار روزنامه ای این است که بیشتر روزنامه ها در ساری متمرکز شدند و رقابتی کاذب با هم دارند که این به ضرر می باشد.
وی تصریح کرد: سیاست وزارت ارشاد بر این است که به روزنامه های شهرستانی راحت مجوز می دهد و در کنارش از آنها حمایت نیز می کند.
محمدزاده خبرنگار نشریه صبح آمل نیز در این بازدید ضمن قدردانی از حسن نیت و نگاه ویژه مدیر کل به اهالی رسانه به بیان توضیحاتی پیرامون نحوه فعالیت و عملکرد این نشریه پرداخت و گفت: درک هنر از سوی مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، خودش هنر بزرگی است که امروز به خوبی مشهود می باشد.

خاطرنشان می شود در پایان از خبرنگار نشریه صبح آمل با اهدا لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.۱۲آذر۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در3 دسامبر 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*