سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » دولت وظايفي در قبال ملت دارد

دولت وظايفي در قبال ملت دارد

دكتر عزت الله يوسفيان در مراسم توديع دكتر امير سليماني شهردار سابق و معارفه مهندس حميد هاشمي ضمن تقدير از زحمات دكتر سليماني و پاك دستي ايشان توصيه هايي را براي شهردار جديد داشتند.

دكتر يوسفيان با بيان اينكه دولت وظايفي در قبال ملت دارد از وي خواست همچون شهردار سابق به مردم فشار نياورد و به كارهاي عمراني ادامه دهد.
وي به موضوع زباله اشاره كرد و گفت جلسات متعدد بر گزار شد براي تعيين مكان اقدامات انجام شد و مشكل با اوقاف را حل كرديم و شهردار جديد حتما توجه ويژه به موضوع زباله داشته باشند.
وي به موضوع ساماندهي رودخانه هراز پرداخت و گفت موهبت الهي است كه با حاشيه سد. ١٩ كيلومتر براي استفاده از حاشيه رودخانه برنامه داريم.
وي افزود.تعريض خيابان امام رضا كهنه شده و بايد به سرانجام برسد و من از هيچ تلاشي و اختصاص بودجه كوتاهي نخواهم كرد.
وي ضمن تاييد موضوع مطرح شده از سوي امام جمعه آمل در خصوص توجه به كوچه ها و آسفالت گفت هر آنچه كمك نياز باشد كوتاهي نخواهم كرد بن خصوص براي آسفالت هر مقدار قير لازم باشد اختصاص خواهيم داد.
وي در پايان مازندران را يك كلان شهر دانست و شهردار جديد را به اين موضوع متذكر شد.
دكتر امير سليماني در مراسم توديع خود گفت كار بزرگ و مهمي در گشايش خيابان هاي آمل انجام شد تمليك ٧٠٠ خانه و تبديل به خيابان بسيار سخت بود اما همراهي مردم عليرغم مشكلات مالي. كمك بزرگي بود كه باعث اقدامات بزرگ بود و انجام شد.
وي گفت بودجه شهرداري آمل از ٢٦ ميليارد در سال ٨٦ به ٢٠٠ ميليارد افزايش پيدا كرده است وي خطاب به شهردار جديد مردم آمل وازميهمان نواز و همراه دانست و براي ايشان آروزي موفقيت كرد ۷آذر۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در28 نوامبر 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*