شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » زمین جایگزین دپوی زباله در آمل مشخص شد

زمین جایگزین دپوی زباله در آمل مشخص شد


سید جعفر رسولی فرماندار ویژه شهرستان آمل در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با اشاره به دهه وقف اظهار داشت: در بین مردم بحث وقف استقبال عمومی صورت نگرفت در صورتی که این سنت حسنه که به عنوان میراث از اولیاء و انبیاء به ما رسیده است.
فرماندار ویژه شهرستان آمل با بیان اینکه بیشترین رقبات و امامزاده‌گان در آمل وجود دارد، ادامه داد: از مدیران می خواهیم تا آن چیزی را که می خواهند ماندگار بماند را وقف کنند و نیات واقف باید مشخص شود.
رسولی با اشاره به سرانه ورزشی ۱/۴۱ متر مربع آمل اظهار کرد: سرانه ورزشی این شهرستان در سالهای گذشته هفت سانتی متر بود که افزایش این آمار نشان از تلاش تمامی مدیران دارد و باید برای توسعه فضای ورزشی دست به دست هم دهیم تا اتفاقات خوبی رقم خورد.
رسولی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مهم ما موضوع زباله شهرستان و جابجایی زمین زباله است، افزود: موضوع زمین انتقال زباله، تعیین و تکلیف شد و طبق مصوبه شورای تأمین استان که به شهرستان و شهرداری ابلاغ شد.
وی با اشاره به جاده جایگزین محور هراز محدوده سد مخزنی هراز گفت: یکی دیگر از دغدغه موضوع جاده جایگزین و ترافیک محور هراز است که جلسات مکرر در بحث جانمایی جاده جایگزین صورت گرفته و طبق آخرین بازدید میدانی مصوبه ای به اداره راهداری و پلیس راه جاده ارسال شد.
خبرنگار مهر افزود رسولی ادامه داد: همه این کارها در رابطه با ترافیک جاده هراز، جابجایی محل دفن زباله بر می گردد به شورای شهر و شهرداری آمل که قول مساعد دادند و منطقه پاساکش را برای جابجایی محل دفن زباله در نظر بگیرند. ۱۲آبان۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در3 نوامبر 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*