شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » دستگیری کلاهبردار ۲۰ میلیاردی در شهرستان آمل

دستگیری کلاهبردار ۲۰ میلیاردی در شهرستان آمل


سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در پی وصول خبر مبنی بر اینکه فردی با وعده تاسیس مرکز بژوهشی غربالگری و رادیوترابی با جذب و بیش استخدام صد نفر از متقاضیان اشتغال مبالغ قریب به ۲۰ میلیارد ریال از آن‌ها کلاهبرداری کرده است، رسیدگی موضوع در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: متهم با شگرد وعده افتتاح مرکز وابسته به مراکز بیمارستانی دولتی با چند تن از بزشکان نیز قراردداد بسته و با توجیه انعقاد قرارداد و تهیه البسه متحدالشکل کار و لزوم افتتاح حساب رای همه متقاضیان وجوه را از آنان دریافت داشته است.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: متهم پس از این کلاهبرداری اقدام به فرار کرده بود، با انجام فعالیت‌های علمی و اطلاعاتی در مخفیگاهش که مجهز به دوربین‌های مداربسته بود شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ آزادی افزود: در مخفیگاه متهم اسناد مجعول بروانه ساختمانی و فیش‌های آب و برق و مهر و کیی شناسنامه‌ها کشف و ضبط و متهم به همراه برونده متشکله به مرجع قضائی معرفی و تحت قرار صادره روانه زندان شد.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: افراد کلاهبردار با سوء استفاده از سادگی افراد و با استفاده از ترفند‌هایی از قبیل استفاده از جملات تأثیر برانگیز اعتقادی و اعتمادی، فرد را اغفال کرده و نهایت اقدامات بزهکارانه خود را انجام می‌دهند.۱۱آبان۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در2 نوامبر 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*