شنبه , ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » اعتماد عمومی با اقدامات قوه قضاییه بالا رفت

اعتماد عمومی با اقدامات قوه قضاییه بالا رفت

عزت‌الله یوسفیان‌ملا، نماینده مجلس شورای اسلامی، معتقد است دستگیری قضات فساد از سوی قوه قضاییه موجب افزایش اعتماد عمومی و پیشگیری از وقوع جرم می‌شود. همچنین مردم به رسیدگی دستگاه قضایی بیش از پیش امیدوار می‌شوند.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا، نماینده آمل و عضو دائم ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، با اشاره به دستگیری ۲ قاضی در قوه قضاییه، گفت: قوه قضاییه باید ملجا و پناهگاه باشد. در حال حاضر با اقداماتی که انجام شده و اقداماتی که پیش از این صورت گرفته بود، همه مطمئن شدند که قوه قضاییه در حال رسیدگی به جرائم است. در این شرایط مجرم می‌ترسد و کسانی که علیه مجرم هستند امیدوار می‌شوند که اگر فاسدی را معرفی کردند، حتی اگر آن فرد قاضی هم باشد، قابل تعقیب است و دستگاه قضایی به سراغ آن فرد می‌رود.
پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا: یوسفیان‌ملا با اشاره به اینکه اعتماد عمومی در پی اقدامات اخیر قوه قضاییه افزایش یافته که نعمت بزرگی برای یک دستگاه محسوب می‌شود. اگر قوه قضاییه می‌خواست تظاهر کند، به راحتی می‌توانست فساد زیرمجموعه‌اش را نادیده بگیرد و کسی هم متوجه نشود.
او ادامه داد: اقدامات اخیر قوه قضاییه موجب افزایش اعتماد عمومی و پیشگیری از وقوع جرم می‌شود. همچنین مردم به رسیدگی دستگاه قضایی بیش از پیش امیدوار می‌شوند.
یوسفیان‌ملا در پایان گفت: به نظر می‌رسد روند دستگیری در قوه قضاییه ادامه خواهد داشت.۲۰مهر۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در12 اکتبر 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*