پنج شنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » با نانوایی های متخلف برخورد جدی صورت می گیرد

با نانوایی های متخلف برخورد جدی صورت می گیرد


جلسه کارگروه آردونان به رياست معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل و با حضور ديگر مسئولين شهرستاني برگزار گرديد .
به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : سعيد ولايي معاون برنامه ريزي فرمانداري ويژه شهرستان آمل با عنايت به اينکه قوت غالب مردم نان مي باشد و نان يکي از برکات الهي مي باشد که مردم در اکثر شهرها و روستاها در طول شبانه روز از آن استفاده مي کنند ، نياز به بررسي و پيگيري در رابطه با چگونگي پخت و توزيع آن مي باشد که همه دستگاههاي ذيربط بايد در رابطه با سرکشي از نانوائيها و مراکز مجتمع نان بازديدهاي مستمر داشته باشند و از نزديک نسبت به رفع مشکلات پيش روي مردم و مراکز عرضه نان بررسي داشته باشند .
اين مسئول در ادامه افزود : با توجه به پرونده تخلف از سوي بعضي از نانوايي ها وشکايات واصله از سوي مردم ، همه دستگاههاي ذيربط اعم از مسئولين سازمان غله ـ اتحاديه هاي نانوائيها ـ اداره صنعت و معدن و تجارت و … بازديد مستمر داشته باشند و نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام نمايند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوي نانوائيها نسبت به معرفي آنها به کارگروه آردونان وبرخورد مناسب با آنها اقدام نمايند تا حقي از مردم ضايع نگردد .
در ادامه هريک از مديران حاضر در جلسه نقطه نظرات و پيشنهادات خود را به جلسه ارائه و تصميمات مقتضي اتخاذ گرديد . ۱۶مهر۹۸#صبح_آمل

>>>ثبت در۱۶ مهر ۱۳۹۸
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*