شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل » راه اندازی نرم افزار موبایل ۱۳۷ در شهرداری آمل

راه اندازی نرم افزار موبایل ۱۳۷ در شهرداری آمل

مدیر اداره روابط عمومی شهرداری آمل از راه اندازی نرم افزار تلفن همراه ۱۳۷ شهرداری آمل که با هدف بیان مشکلات و تسهیل مسیرهای ارتباطی شهروندان با شهرداری آمل طراحی شده است، خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، امیر منوچهری آملی افزود:شهروندان آملی می توانند نرم افزار ۱۳۷ را پس از نصب روی گوشی های هوشمند، هر گونه رخداد یا اختلال در خدمات‌رسانی مدیریت شهری را با موقعیت مکانی گزارش نمایند .
وی خاطر نشان کرد:همکاران روابط عمومی در سامانه ۱۳۷ با ارسال گزارش های ارسالی شهروندان به واحد ها و سازمان های مرتبط درخواست و مشکلات انان را پیگیری خواهند کرد .
منوچهری ادامه داد: امکان ثبت و ارسال تصاویر از مشکلات و معضلات مرتبط با امور خدمات شهری از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار است که به شهروندان این امکان را می‌دهد تا از طریق ارسال تصاویر (عکس و فیلم ) موقعیت و وضعیت بهتری از مشکلات مطرح شده را در اختیار کارشناسان سامانه ۱۳۷ شهرداری قرار دهند.
وی امکان رهگیری پیام‌های ارسال شده تا مرحله حصول نتیجه را از دیگر مزیت های این نرم افزار برشمرد و اشاره کرد: نسخه اولیه نرم‌افزار برای سیستم‌های عامل اندروید طراحی شده و هم اکنون از طریق وب سایت شهرداری آمل و کافه بازار در اختیار شهروندان قرار دارد. ۱۲مرداد۹۸ #صبح_آمل

>>>ثبت در3 آگوست 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*