سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » آرشیو صبح آمل » کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک از یک زوج قاچاقچی مواد مخدر در آمل

کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک از یک زوج قاچاقچی مواد مخدر در آمل

‍ “کشف ۱۰ كيلوگرم تریاک از یک زوج قاچاقچی مواد مخدر در آمل ”

فرمانده انتظامي شهرستان”آمل”مازندران، از کشف ۱۰ كيلو و ۷۹۰گرم تریاک از یک زوج تهیه و توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ “نعمت الله آزادی” گفت:در راستاي مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و به دنبال اقدامات فنی و اطلاعاتی، ماموران انتظامی اين فرماندهی با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و سربازان گمنام امام زمان از فعالیت يک زوج عامل تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.
به گزارش صبح آمل، وی افزود:پس از هماهنگی های قضائی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را شناسایی کردند .
سرهنگ آزادی،تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با هماهنگی و همکاری ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدراستان و همچنین همکاری سربازان گمنام امام زمان در عملیاتی ضربتی، متهمان را حین حمل مواد مخدر با یک خودروی سواری در یکی از محورهای مواصلاتی دستگیر کردند .
وی از کشف ۱۰ کيلو و ۷۹۰ گرم مواد مخدر كه متهمان آن را به صورت ماهرانه ای در داخل خودرو جاسازی کرده بودند، خبر داد و گفت: امروزه اعتیاد مشکل بزرگ جوامع است و خساراتی که این معضل یا بلای خانمانسوز به جا می‌گذارد بسیار زیانبار است زیرا نیروی جوان جامعه را از چرخه تولید خارج و به نیرویی وابسته تبدیل می‌کند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به آثار زیانبار مواد مخدر بر پیکره جامعه اعم از آسیب های جسمی، بهداشتی، روانی، فرهنگی و اقتصادی که وجود آن هر بخش آن قشری از جامعه را دچار آسیب می کند،خاطرنشان کرد : مقابله با پديده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری همه دستگاه های اجرایی و مردم با نیروی انتظامی است .

>>>ثبت در1 ژوئن 2019
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*