پنجشنبه , 23 می 2019
آخرین خبرها
خانه » یادداشت » شوراي جديد انسجامي از تخصص، تعقل و تعادل

شوراي جديد انسجامي از تخصص، تعقل و تعادل

کم کم گمانه زني هاي انتخاب رئيس و ديگر اعضاي شوراي جديد و شهردار، پر رنگ تر شده است و اخبار ضد و نقيضي در اين خصوص به گوش مي رسد. قطعا ترکيب شوراي جديد که انسجامي از تخصص، تعقل و تعادل است، اين شورا را از تمامي جهات با دوره هاي گذشته متفاوت تر خواهد کرد. اين انتظار ايجادي از تمامي صفات فوق الذکر باعث خواهد شد که تمامي تصميمات شورا با دقت نظر و صد البته شايسته سالاري اخذ شود. امروز مديريت شهري زماني موفق خواهد بود که بر اساس شايسته سالاري و تخصص و تعهد مديريت شود. نگاهي به عملکرد مهندس اميرسليماني و معاونان و مديران شهرداري و بررسي کارنامه آنها، عليرغم تمامي کشمکش هاي بين شورا و شهرداري نشان از يک کارنامه موفق با نمره عالي دارد.

فوت نابهنگام مهندس طاهرنژاد، مرد عملياتي و با تدبير شهرداري که تقريبا تمامي مسئولين و مديران به خصوص مردم عامه را اندوهگين کرد و همه را به عکس العمل هاي پيامي واداشت نشان از همين کارنامه هاي موفق و مديريتي شايسته است. مرحوم طاهرنژاد در خط مقدم برخوردهاي مستقيم مردم و شهرداري در تعريض ها قرار داشت جائي که اگر درايت و پاکدستي در وجود او نبود، امروز اين حجم دلسوخته از کوچ وي را نمي ديديم.

معاونين و ديگر مديران شهرداري نيز تقريبا با همين خصوصيات خدمت کرده اند، و در حال خدمت هستند، قطعا تيم شهرداري به سرپرستي مهندس اميرسليماني يکي از تيم هاي بسيار موفق در مقايسه با تمامي دوره هاي شهرداري بوده است.

با اين خصوصيات شوراي محترم جديد که انشاالله به زودي کار خود را آغاز خواهند کرد يا بايد به اين عملکرد نمره بدهند و براي ادامه اين خدمات بازهم به مهندس اميرسليماني راي بدهند و يا اگر هم همانگونه که از اين دوره شورا به عنوان متخصصين انتظار مي رود دلايلي براي عدم انتخاب وجود داشته باشد رسما از تريبون شورا اطلاع رساني کنند. چرا که احساس مي شود تقدير از خدمات ارزنده شهردار و همکارانشان با خواستن از آنها براي ادامه خدمات معني پيدا مي کند که صد البته در دلايل منطقي و کارشناسي مي تواند خلاف آن هم باشد. ضمن اينکه در اين دوره با اين ترکيب شورا احساس مي شود که شهردار خسته از ناملايمات گذشته اميدوارانه و با انرژي بيشتر بتواند ادامه مسير دهد که البته هم و همه اين موارد زماني خواهد بود که خود مهندس اميرسليماني نيز تمايل براي ادامه کار داشته باشد.

>>>ثبت در10 جولای 2017
انتشار توسط روزنامه اقتصاد پویا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*