یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » 2020 » جولای

بایگانی/آرشیو ماهانه: جولای 2020

بیشتر از کرونا عملکرد مسئولین جان مردم آمل را به خطر انداخته است

مجامع خیرین آمل کجا هستید؛ بدون نمایش به داد مردم برسید از دولت کاری ساخته نیست امام جمعه محترم حکم جهاد برای تامین تجهیزات بدهید در حالی که دائما تمام مسئولین از وضعیت حاد شیوع کرونا و مبتلایان در آمل سخن می گویند از ابتدائی ترین تجهیزات خبری نیست و معلوم نیست قرار است در این روزها چه بلائی بر ... بیشتر بخوانید »

۱۸ هزار متر مربع از محلات هدف بازآفرینی شهر آمل آسفالت می شود

رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری آمل و مدیراجرایی بازآفرینی شهرستان از تخصیص قیر به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان جهت اجرای آسفالت حدود ۱۸ هزار متر مربع از محلات هدف بازآفرینی شهر آمل خبر داد مهدی حسن نژاد عمرانی با اشاره به عزم شورای اسلامی شهر و شهرداری در نوسازی آسفالت محلات هدف بازآفرینی افزود: با پیگیری ... بیشتر بخوانید »

بازدید و سرکشی از بانکهای سطح شهر با حضور معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری آمل

قدرت ا… نائیج نژاد معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل جهت رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک از تعدادی از بانکها و مدارس و سطح شهر بازدید بعمل آورد. ۲۶تیر۹۹ #صبح_آمل بیشتر بخوانید »

خبرنگار صبح آمل رتبه اول جشنواره ملی رسا را کسب کرد

در نخستین جشنواره ملی مطبوعاتی رسا شهرستان جویبار ربابه محمدزاده خبرنگار صبح آمل رتبه اول در بخش گفت و گو که با عنوان (شهید امام رضایی که نذر بی بی زینب شد ) در نشریه صبح آمل نشر شده بود را کسب کرد. این جشنواره به عنوان نخستین جشنواره ملی مطبوعاتی رسا شهرستان جویبار با گرامی داشت سپهبد شهید حاج ... بیشتر بخوانید »

محکومیت هزار میلیارد ریالی بهره‌بردار متخلف معدن در آمل

دادستان عمومی و انقلاب آمل از محکومیت بهره‌بردار معدن بلبل‌خوان شرقی به پرداخت بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان جزای نقدی خبر داد محمد کریمی در تشریح خبر محکومیت بهره‌بردار معدن بلبل‌خوان شرقی به پرداخت بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان جزای نقدی گفت: حسن جهانبخش بهره‌بردار معدن بلبل‌خوان شرقی در قالب شرکت آمل ماسه به جرم تصرف در اموال عمومی (موضوع ... بیشتر بخوانید »

پنجمین بیمارستان کرونایی آمل فعال شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل گفت: به علت افزایش تعداد بیماران مشکوک به کرونا و تداوم وضعیت، شمار بیمارستان‌های آمل برای پذیرش بیماران کرونایی، به ۵ بیمارستان افزایش یافت فرامرز اکبری اظهار داشت: از روز دوشنبه پذیرش و بستری بیماران کرونا در بیمارستان دولتی ۱۷ شهریور نیز آغاز شد و با این شرایط علاوه بر بیمارستان امام خمینی آمل ... بیشتر بخوانید »

رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در دستور کار همه مدیران و مردم قرار گیرد

جلسه ستاد کرونای شهرستان آمل به ریاست قدرت ا… نائیج نژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل وبا حضور دیگر مدیران شهرستانی خانم دکتر مرشد از شبکه بهداشت ودرمان گفت: باتوجه به مصوبات جلسه قبلی شبکه بهداشت ودرمان با همکاری اکیپ میدانی از سطح بازار ـ تالارها ـ قهوه خانه ها ـ فروشگاههای مواد غذایی و … بازدید ... بیشتر بخوانید »

بازار آمل شنبه و یکشنبه آینده تعطیل است

حسینقلی قوانلو پیش ازظهر پنجشنبه در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا که با حضور استاندار مازندران در شهرستان آمل برگزار شد، با اشاره به اینکه پس از این جلسه، جلسه اضطراری اجلاس اتاق اصناف شهرستان آمل برگزار شد، افزود: با پیشنهاد اتاق اصناف آمل و رؤسای اتحادیه‌های حاضر در این اجلاس مقرر شد بازار آمل در روزهای شنبه و ... بیشتر بخوانید »

مشکلات ساکنین مسکن مهر شهرستان محمودآباد و درخواست از استاندار

۱۸تیر۹۹ #صبح_آمل بیشتر بخوانید »

سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل معرفی شد

با حکم سید حمید هاشمی شهردارآمل، حسنعلی متان بعنوان سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل معارفه شد. به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، هاشمی ضمن تقدیر از زحمات هاشم جمشید پناه، وی را بعنوان مشاور شهردار در امورفرهنگی- ورزشی شهرداری منصوب کرد. گفتنی است؛ متان پیش از این معاون سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری آمل ... بیشتر بخوانید »