یکشنبه , 20 ژانویه 2019
آخرین خبرها
خانه » یادداشت

یادداشت

مسئولین شعار محور و جامعه خبری منفعل

چندی است به واسطه رسانه های مجازی مختلف اخباربا سرعت و در کمتر از چند دقیقه به مخاطب منتقل می شود. سرعت انتقال اخبار در عصر دیجیتال و انقلاب رسانه ای یک امکان خوب و ویژه تلقی می شود، در کنار محاسن آن دارای معایبی است که اعتبار خبری و رسانه ای را متزلزل کرده است. انتشار اخبار با سرعت ... بیشتر بخوانید »

اخراج کارگران کاله به اختیار یا جبر؟

خبر اخراج 900 نفر از شرکت کاله در هفته گذشته بازتاب فراوانی را در آمل و استان و حتی کشور داشت، در موقعیت فعلی اقتصادی کشور یک کارخانه اگر قرار باشد در یک شهر 900 نفر را اخراج کند فاجعه ای را بدنبال خواهد داشت. این خبر نیز همانند این چنین خبرها در شبکه های اجتماعی به سرعت منتشر شد، ... بیشتر بخوانید »

وظیفه جامعه خبری و عادت مسئولین آمل

نشریه صبح آمل همواره در جهت روشنفکری و اطلاع رسانی بی طرفانه پیشگام بوده و در این سالهای متمادی این روش را به اثبات رسانده است . این نشریه همیشه منتقد روش های اطلاع رسانی و اعلام خبر از سوی دستگاه های دولتی بوده و هست . اعتقاد به اینکه هر دستگاه و هر مسئولی بخواهد یک طرفه نظرات خود ... بیشتر بخوانید »

گسترش #دست_فروشی در #آمل از معضل به تقابل تبدیل شده است

#افشین_لاریجانی موضوع دست فروشان در آمل از معضل اقتصادی و اجتماعی گذشته است و به یک تقابل تبدیل شده است ، تقابلی که عده ای در مقابل قدرت دولتی و نظارتی ثابت کردند که پیروز میدان شدند. نگاهی به وضعیت خیابان ها و پیاده راه های آمل به خصوص در این روزهای اخیر و پایانی سال نشان از شکست قانون ... بیشتر بخوانید »

اگر متروی آمل در حد حرف هم باشد باید خوشحال باشیم نه ناراحت!

افشین لاریجانی تاکید دوباره موضوع مترو تهران-شمال که اتصال آن از تهران به پردیس و عبورد از جاده هراز به آمل با حضور رییس شورای شهر تهران در استانداری مازندران تکرار شد مجددا حس های کنجکاوانه مردم را برانگیخت ، طرحی که دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی سالهاست از حرف به عمل درآورده است ... بیشتر بخوانید »

شورایان محترم با برف و کبک و سر جمله بسازید

افشین لاریجانی معمولا وقتی از مدیریت شهری سخنی بیان می شود به دلیل عیان بودن و فراگیر بودن خدمات شهری ، تمامی اقشار جامعه را مخاطب قرار خواهد داد ، مردم در هر گروه جامعه با خدمات مدیریت شهری سر و کار دارند و از مرتبطین روزانه محسوب می شوند پس کسانی که بر مسند مدیریت شهری همچون شهردار و ... بیشتر بخوانید »

مگر نماینده شهرمان چقدر می تواند از سرمایه گذار مراقبت کند

افشین لاریجانی مدت زمان زیادی از ترافیک تریلی های میلگرد، که بیش از یکصد تریلی برای ساخت مجتمع اکسین هراز حمل کرده بودند و به محل فعلی این مجتمع رسیده بودند نگذشته است ، به یاد دارم آن روز به دلیل نگاه ترافیکی در ورودی شهر همهمه ای به راه افتاد ، خبرها به فرمانداری رسید و جلسه شورای تامین ... بیشتر بخوانید »

هفته ای بی رمق در نمایش توسعه کشور

افشین جمشیدی لاریجانی هفته پیش رو ایامی است که به رییس جمهور و کابینه و مدیران و مسئولین دولتی تعلق دارد ، مناسبتی است که مرسوم است در این ایام ، دستاوردهای دولت به نمایش گذاشته شود و فعالیت های دولتمردان به اطلاع عموم برسد و طرح ها به بهره برداری برسد و به عنوان دستاورد در کارنامه دولت ثبت ... بیشتر بخوانید »

حتی فکر به بعضی از اسامی برای کرسی شهرداری آمل پذیرفته نیست چه رسد به مذاکره!؟

باز هم آمل در آزمون انتخاب قرار گرفت،این بار نمایندگان مردم در شورا باید بعد از جلوس بر صندلی های خود و رسمیت شورای جدید، شهردار آمل را انتخاب کنند. گمانه زنی های گوناگون تا به حال نشان از چند دستگی بین اعضاء شورا دارد، هر چند که در حال نزدیک تر شدن به انتخاب هستیم انسجام ها کمی بیشتر ... بیشتر بخوانید »

شوراي جديد انسجامي از تخصص، تعقل و تعادل

کم کم گمانه زني هاي انتخاب رئيس و ديگر اعضاي شوراي جديد و شهردار، پر رنگ تر شده است و اخبار ضد و نقيضي در اين خصوص به گوش مي رسد. قطعا ترکيب شوراي جديد که انسجامي از تخصص، تعقل و تعادل است، اين شورا را از تمامي جهات با دوره هاي گذشته متفاوت تر خواهد کرد. اين انتظار ايجادي ... بیشتر بخوانید »