جمعه , ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » یادداشت

یادداشت

پرداخت بیمه بیکاری دولت یا توهین به شعورکارگر!؟

معلوم نیست یک سال باقی مانده دولت تدبیر وامید را چگونه باید تحمل کنیم ،دولتی که فقط وعده و وعید می دهد وبا یک آرامش خاصی درچشم مردم از لنز دوربین نگاه می کند ودروغ می گوید ،کرونا آمد کسب و کارها دچارآسیب جدی شد گروهی از کسب وکارها هنوز بعد ازنزدیک ۴ ماه کار خود را آغاز نکرده اند ... بیشتر بخوانید »

امیدواریم دکتر یوسفیان به لیست انتخابات برگردد

روزشماروشمارش معکوس تا زمان انتخابات مجلس شروع شد همچنان لیست بی رمق در آمل در انتظار اصلاح و یا اضافه شدن لحظه شماری می کند ، عدم تائید دکتر یوسفیان در لیست حکایت از تلاش عده ای برای حذف وی پس از ۴ دوره حضور درمجلس شورای اسلامی دارد همهمه و شایعات یکی پس از دیگری درخصوص علت عدم صلاحیت ... بیشتر بخوانید »

راه هموار دکتر یوسفیان درانتخابات پیش رو

ثبت نام اندیدهای نمایندگان مجلس به اتمام رسید با انتشار سی و هشت نفر از کسانی که ثبت نام کردند مشخص شد که دراین کارزارانتخابات همچنان دکتر یوسفیان ازحضور۳۰ نفردیگر حتی اگرهم تائید صلاحیت شوند بیمی ندارد.اشخاصی که اعلام آمادگی کردند قطعا عده ای مدیر ومدبروعده ای توانمندی های لازم رادارند اما دکتر یوسفیان باعملکرد خود فاصله ای ایجاد کرد ... بیشتر بخوانید »

آیا ساماندهی فقط برای دست فروشان است!؟

از نیمه سال گذشتیم و همچنان شهر بدون شهردار است انتخاب آخر شورایان برای سپردن سکان شهرداری همچنان در انتظار تائیدیه وزارت کشور است و هنوز دچار اما و اگرهایی است که در این میان فقط شهر دچار زیان می شود. نبود مدیر در راس در شهرداری باعث شده زیر مجموعه ها هم هر کدام حکم شهردار بودن پیدا کنند ... بیشتر بخوانید »

با این انتخاب شهردار باید رمزگشایی کنیم

حکایت عجیبی در شوراو شهرداری را شاهد هستیم از عدم حضور چهار عضو که مخالف سرسخت انتخاب شهردار بودند تا تکرار از رسمیت انداختن شورا و در نهایت انتخاب شهردارساروی برای آمل ، شهری که اهمیت آن در استان مازندران ودر کشوربرکسی پوشیده نیست ، امروز شاید منتقدین به ساروی بودن شهردار آمل وسوابق وی در آتش نشانی ساری مطالبی ... بیشتر بخوانید »

بخواهیم یا نخواهیم شبکه های اجتماعی در مسیر اطلاع رسانی هستند

روز خبرنگار امسال هم با فراتر رفتن از روز به هفته و دهه به پایان رسید، خبرنگاران هم پس از یک سال تلاش به همین مناسبت مورد تقدیر قرار گرفتند، اما گویی تقدیرها فقط از جنس مالی و پذیرائی رقم زده شده بود و کار را تا جایی رساند که حتی غیر مرتبطین که تقدیر توسط آن ها محلی از ... بیشتر بخوانید »

مدیریت شهری در شوک و سکوت

روزی که شورا نشینان آمل عزم خود را برای بر کناری امیر سلیمانی شهردار جزم کرده بودند فکر نمی کردند که مهره چینی آنها بعد از امیر سلیمانی با روشنگری رسانه ها برهم خواهد ریخت اصرار و تعجیل در بر کناری شهردار تا آنجا پیش رفت که تهدیدات تبدیل به شمارش معکوس شد و تاریخ عزل را لحظه شماری می ... بیشتر بخوانید »

“دکتر کریم فلاح به ریاست بیمارستان امام خمینی (ره)آمل منصوب شد.”

🔹به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره): باموافقت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران دکتر فرامرز اکبری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل در حکمی دکتر کریم فلاح را بعنوان رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) آمل منصوب کرد. 🔹دکتر کریم فلاح ریاست هلال احمر آمل ومدیریت حراست شبکه بهداشت ودرمان آمل را درکارنامه مدیریتی خود دارا می باشد. (۹۸/۰۴/۱۲) بیشتر بخوانید »

یادداشت سردبیر: اما و اگر هـای منـتخـب شورانشینان آمل

حکایت مدیریت شهری آمل هم تمام شدنی نیست شورا و شهرداری بدلیل فراگیر بودن خدمات آن واینکه عموم مردم با آنها سروکار دارند ،این دستگاه ها را همواره در معرض قضاوت ودقت نظر قرار داده است . جامعه آگاه امروزی و البته به لطف فضای مجازی و بعضا نویسندگان حرفه ای همانند ناظر ۲۴ ساعته برسرمدیران ومسئولین قرارگرفته اند در ... بیشتر بخوانید »

سو استفاده از کارگران فشار به کارفرمایان

ظاهرا داستان دلالان و وکلای کار در آمل قرار نیست به مسیر درست خود هدایت شود سالها وقت صرف شد تا باند مافیایی وکلای کارچاق کن در اداره کار برچیده و یا کنترل شود. تب و تابی که به مزاج خیلی ها خوش نیامد، گردش مالی چند صد میلیونی که برای وکلائی ایجاد می شود که از سادگی و ناآگاهی ... بیشتر بخوانید »