یکشنبه , ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل

اخبار آمل

آغاز رزمایش قدردانی از مدافعان سلامت آمل

به پاس قدردانی از تلاشگران عرصه سلامت در صف اول پیشگیری از شیوع و درمان کرونا سپاه پاسداران و بسیج جامعه پزشکی وسلامت به مدافعان سلامت لوح تقدیر فرماندهی سپاه کربلا مازندران را به همراه هدایایی اهدا کرد. فرمانده سپاه و مدیربسیج جامعه پزشکی وسلامت شهرستان آمل با حضور در شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان از زحمات دکتر فرامرز اکبری ... بیشتر بخوانید »

حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل: خدمت صادقانه و مردم داری باید سرلوحه کار مدیران باشد

امام جمعه آمل با اشاره به اهمیت کمک به محرومین جامعه گفت: در شرایط حساس کنونی افرادی که توانایی لازم دارند باید به افراد نیازمند و مستضعف کمک کنند. به گزارش خبرنگار صبح آمل، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی با تاکید بر اهمیت رزمایش مواسات افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا افرادی که روزانه کار می‌کردند و درآمدهای محدودی ... بیشتر بخوانید »

رئیس شورای شهرآمل: ناطق نوری نمی گذارد مشکل زباله حل شود

در اولین جلسه شورای اداری شهرستان آمل در سال۹۹ خسرو ابراهیم زاده با بیان این که دپوی زباله و رانش عمارت معضل بزرگ شده است گفت: منطقه منان (بلده)بعد از بررسی های مختلف از سوی دستگاه ها برای دپوی زباله انتخاب شد و ابلاع لازم صورت گرفت ولی شخص آقای ناطق نوری مانع انجام آن است وی گفت چرا باید ... بیشتر بخوانید »

رضا حاجی پور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی: با تخلیه و دپوی زباله در منطقه پاساکش به شدت مخالفیم

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به مشکل دفن زباله در پاساکش گفت: با تخلیه و دپوی زباله در منطقه پاساکش به شدت مخالفیم و زیر بار این قضییه نمی رویم که اصلا در شان مردم شهرستان و استان مازندران نیست. به گزارش خبرنگار صبح آمل، رضا حاجی پور به فاصله ... بیشتر بخوانید »

اولین خوشه برنج در مازندران به بار نشست

سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: اولین خوشه برنج، رقم طارم هاشمی در ۲.۵ هکتار از زمین‌های شالیزاری‌های دابو دشت از حوزه عمل جهاد کشاورزی رئیس آباد شهرستان آمل به بار نشست. او افزود: قطع پروسه خشکاندن مزرعه و لزوم ادامه آبیاری منظم با شروع فاز زایشی و در صورت امکان محلولپاشی با کود تقویتی حاوی مقادیر بالای ... بیشتر بخوانید »

حریق ۴ هزار متر از جنگل‌های هلیچال آمل مهار شد

محمدرضا عباس‌زاده با اشاره به بیش از ۵۰ مورد آتش‌سوزی سطحی در طول سال اظهار کرد: هر ساله بخاطر سهل‌انگاری و نداشتن آموزش‌های لازم بسیاری از مناطق جنگی می‌سوزد و منابع طبیعی زیادی از بین می‌رود. وی با بیان آتش‌سوزی سه تا چهار هزار متری مرتع در ضلع شمالی روستای هلیچال افزود: ساعت ۸ صبح گزارش مردمی آتش‌سوزی به ما ... بیشتر بخوانید »

اعتراض ۷۰ نفر از اخراج شدگان دانشگاه شمال آمل با تجمع در مقابل دانشگاه

اعتراض ۷۰ نفر از اخراج شدگان دانشگاه شمال آمل با تجمع در مقابل دانشگاه اعتراض خود را به بلاتکلیفی و مشکلات پیش رو اعلام کردند صبح آمل برای انعکاس توضیحات مدیران دانشگاه اعلام آمادگی می کند. ۱۷خرداد۹۹ بیشتر بخوانید »

کاربرد مفاهیم پایداری در معماری، مبحث تازه ای را به نام “معماری پایدار” یا “معماری اکولوژیکی” یا “معماری سبز” یا “معماری زیست محیطی” باز کرده است، ‌که همگی این ها دارای مفهوم یکسانی بوده و بر معماری سازگار با محیط زیست دلالت دارند.

ٍاختصاصی گزارشگر-کاربرد مفاهیم پایداری در معماری، مبحث تازه ای را به نام “معماری پایدار” یا “معماری اکولوژیکی” یا “معماری سبز” یا “معماری زیست محیطی” باز کرده است، ‌که همگی این ها دارای مفهوم یکسانی بوده و بر معماری سازگار با محیط زیست دلالت دارند. پایداری بی هیچ واسطه ای همان مسیری است که معماری بایستی در آینده نزدیک به آن ... بیشتر بخوانید »

توسعه سرخرود به خاطر منطقه آزاد نیست پتانسیل سرخرود بالاست

شهردار سرخرود خبر داد: توسعه سرخرود به خاطر منطقه آزاد نیست پتانسیل سرخرود بالاست شهردار سرخرود در خصوص منطقه آزاد گفت: شهرستان محمودآباد و سرخرود جزو مناطق آزاد نیستند و بخاطر ظرفیت و پتانسیل و نوع نگاه مثبت مسافران، گردشگران و انبوه سازان همیشه مورد عرضه و تقاضای خرید مسکن و املاک بوده و امسال هم با توجه به شرایط ... بیشتر بخوانید »

سمپاشی رایگان ۱۴۳ هزار راس دام بر علیه انگل‌های خارجی

دکتر حمید رسولی زاده رییس دامپزشکی آمل گفت: با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و فعالیت انگل‌های خارجی بدن دام از جمله کنه‌ها که بعنوان انتقال دهنده عوامل بیماریزا محسوب می‌شوند دامپزشکی برای جلوگیری و پیشگیری از بروز و شیوع بیماری‌های دامی که بعضا مشترک بین انسان و حیوان می‌باشند اقدام به سمپاشی اماکن دامی و بدن دام کرده ... بیشتر بخوانید »