جمعه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
آخرین خبرها
خانه » اخبار آمل

اخبار آمل

آغاز برداشت نارنگی در آمل

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل از آغاز برداشت نارنگی در هزار و ۱۴۴ هکتار از باغ‌های این شهرستان خبر داد. سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل، گفت: با شروع برداشت نارنگی پیش رس در باغ‌های این شهرستان، اولین برداشت نارنگی پیش رس در ۵۰ هکتار از باغ‌های این شهرستان آغاز شد. او با اشاره به اینکه سطح زیرکشت ... بیشتر بخوانید »

ساخت ۲۲ واحد نیروگاه مقیاس کوچک در مازندران

مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان از آغاز ساخت سه واحد نیروگاه بزرگ در استان خبر داد و گفت:شمار نیروگاه های مقیاس کوچک نیز به ۲۲ واحد رسیده است. حسین افضلی صبح پنجشنبه در افتتاح نیروگاه برق مولد مقایس کوچک ۷ مگاواتی با حضور استاندار مازندران درشهرستان آمل با بیان اینکه با ساخت نیروگاه مقایس کوچک ۷ مگاوتی در ... بیشتر بخوانید »

نابودی دریای خزر با منافع شخصی و گروهی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: عده ای با منافع شخصی و تعدادی در پی منافع گروهی خاص کمربه نابودی دریا خزر بسته اند؛ در این میان قدرتمندان دستگاههای دولتی هم برای خود حوزه استحفاظی درست کرده و با کشیدن دیوارهای بلند هریک به اندازه خود شروع به ضربه زدن به این سرمایه ملی کرده اند. عزت الله ... بیشتر بخوانید »

شورای ترافیک شهر را برای شروع مدارس آماده می کند

جلسه شوراي ترافيک به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل وبا حضور اصغر کردي معاون هماهنگي امور عمراني و ديگر مسئولين ادارات و نهادها سيد جعفر رسولي معاون استاندار وفرماندار ويژه شهرستان آمل: باتوجه به پايان تعطيلات تابستاني و تردد مسافران و گردشگران جهت عزيمت به شهر خود ، خيابانها و جاده هاي منتهي به شهر ... بیشتر بخوانید »

اقدامی دیگر در جهت حمایت از فعالان اقتصادی از سوی قوه قضائیه / مدیرعامل شرکت ها را احضار نکنید

سید ابراهیم رئیسی در اقدامی دیگر در جهت حمایت از فعالان اقتصادی و تولیدی در تاریخ ۱۶شهریور نودو هشت به دادگستری های کل کشور ابلاغ کرد که در پرونده های کیفری به ویژه پرونده هایی که مربوط به حوادث حین کار می باشد به جای احضار مدیرعامل به شخص حقوقی احضار و احضاریه صادر شود تا نماینده قانونی یا وکیل ... بیشتر بخوانید »

راه اندازی دو دادگاه جدید در بخش‌های آمل

دو دادگاه مستقل در بخش‌های دشت سر وامامزاده عبدالله ازتوابع شهرستان آمل راه اندازی می‌شود. رئیس کل دادگستری مازندران امروز در دیدار با مسئولان قضایی آمل گفت: شرایط برای راه اندازی دو دادگاه مستقل در بخش‌های دشت سر وامامزاده عبدالله از توابع این شهرستان فراهم شده است. حجت الاسلام محمدصادق اکبری افزود: با نیازسنجی که دربرخی شهر‌های استان انجام شده، ... بیشتر بخوانید »

۱۳۰۰ آملی دهه اول محرم خون اهدا کردند

رئیس اداره انتقال خون آمل گفت:هزار و ۶۰۰ نفر در دهه اول محرم برای اهدای خون مراجعه کردند که از این بین هزار و ۳۰۰ نفر موفق به خون‌دهی شدند. بهزاد نورمحمدی با اشاره به مراجعه هزار و ۶۰۰ نفر در دهه اول محرم برای اهدای خون اظهار کرد: از این بین هزار و ۳۰۰ نفر موفق به خون دهی ... بیشتر بخوانید »

اعضای شورای آمل در انتخاب شهردار غیربومی عجله کردند

سخنگوی شورای اسلامی شهرآمل، انتخاب شهردار جدید وغیربومی را نتیجه عدم هماهنگی و اصرار بر انتخاب نکردن گزینه شناخته شده این شهر دانست. فرشید لیتکوهی با اشاره به انتخاب شهردار غیربومی اظهار داشت: اصرار بنده دراین زمینه براین بوده و درجلسه اعضای شورا برای انتخاب شهردار اعلام کرده بودم که اگر به گزینه آملی به نتیجه نرسیدیم، دوباره با نشست ... بیشتر بخوانید »

بالاخره شهردار آمل انتخاب شد

حمید هاشمی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر آمل به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد. پنجمین نشست انتخاب شهردار جدید آمل عصر امروز شنبه برگزار شد و هاشمی توانست با شکستن هسته سخت رقابت میان اقلیت چهار نفره و اکثریت پنج نفره، رای ۶ نفر را جلب و به عنوان شهردار انتخاب شود. شورای شهر آمل ۹ عضو ... بیشتر بخوانید »

رسیدگی به پرونده عضو شورای شهر آمل به جلسه بعد موکول شد بیشتر مواقع تصمیم هیئت به سلب عضویت است

رئیس شورای عالی مازندران گفت: به دلیل پروندههای زیادی که در جلسه هیات حل اختلاف قرار داشت، پرونده عضو شورای شهر آمل و اعضای شورای شهر بابل به جلسه بعد موکول شد. فرزین محمودی پاتی با اشاره به پرونده عضو شورای شهر آمل اظهار کرد: به دلیل پرونده های زیادی که در جلسه هیات حل اختلاف قرار داشت، این پرونده ... بیشتر بخوانید »