شنبه , 24 آگوست 2019
آخرین خبرها
خانه » بایگانی نویسنده: مدیر

بایگانی نویسنده: مدیر

گسترش کشت بنفشه آفریقایی در آمل

مدیر جهاد کشاورزی آمل از افتتاح گلخانه پرورش گل بنفشه آفریقایی در اولین روز هفته دولت در این شهرستان خبر داد. سید حسین اسلامی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آمل از افتتاح گلخانه پرورش گل بنفشه آفریقایی در اولین روز هفته دولت در شهرستان آمل خبر داد و گفت: این واحد در هر دوره پرورش ۱۰ هزار گلدان به شهر‌های همجوار ... بیشتر بخوانید »

طرح آبرسانی به شهر آمل افتتاح شد

طرح آبرسانی به شهر آمل با صرف 12 میلیارد ریال اعتبار، در اولین روز از هفته دولت با حضور مسئولان استانی و محلی به بهره‌برداری رسید. سرپرست شرکت آب و فاضلاب مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه افتتاح طرح آبرسانی به شهر آمل با هدف افزایش توان تامین آب در راستای مقابله با کمبود آب به‌ویژه در قسمت ... بیشتر بخوانید »

بخواهیم یا نخواهیم شبکه های اجتماعی در مسیر اطلاع رسانی هستند

روز خبرنگار امسال هم با فراتر رفتن از روز به هفته و دهه به پایان رسید، خبرنگاران هم پس از یک سال تلاش به همین مناسبت مورد تقدیر قرار گرفتند، اما گویی تقدیرها فقط از جنس مالی و پذیرائی رقم زده شده بود و کار را تا جایی رساند که حتی غیر مرتبطین که تقدیر توسط آن ها محلی از ... بیشتر بخوانید »

صبح آمل نیمه اول شهریور منتشر شد

کلی صبح امل95 بیشتر بخوانید »

بورس برنج درپايانه صادراتي آمل راه اندازي مي شود

معاون وزير صنعت ، معدن و تجارت گفت كه با مهيا شدن زيرساخت هاي لازم ، بورس مبادله اي برنج در مركز بين المللي و پايانه صادراتي برنج ايران در شهرستان آمل راه اندازي مي شود. مجتبي خسروتاج در جمع اعضاي هيات مديره پايانه صادراتي برنج ايران در آمل افزود : باعث خوشحالي ماست كه بورس برنج در استاني راه ... بیشتر بخوانید »

اهدای دسته گل صبح آمل به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان در فرمانداری شهرستان آمل

ربابه محمدزاده نماینده نشریه صبح آمل به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان عزیز کشورمان با حضور در فرمانداری و اهداء دسته گل به آزادگان عزیز فرمانداری آمل جناب آقای رسولینائیج نژادولائی تبریک گفت. 26مرداد 98 بیشتر بخوانید »

دیر بجنبیم سهم ایران از دریای مازندران بازهم آب می رود

سهم ایران از دریای مازندران (دریای خزر) که در دوره شوروی سابق 50درصد مشاع بود در اقدامی ناباورانه در دوران ریاست جمهوری آقای خاتمی به کمتز از 20درصد کاهش یافت. به گزارش خبرنگار سرزمین پویا دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در آمل گفت: سهم ایران بعد از متلاشی ... بیشتر بخوانید »

برای انتقال آب دریای مازندران اول از مازندران اجازه بگیرید

موضوع مطرح شده توسط ریاست جمهوری مبنی بر انتقال آب دریای مازندران به سمنان مورد تایید کارشناسان نیست. به گزارش خبرنگار صبح آمل دکتر یوسفیان ملا در جمع خبرنگاران در آمل گفت: موضوع انتقال آب دریای مازندران به سمنان مورد تایید هیچ گروه کارشناسی قرار نگرفته و عملا غیر ممکن است. ضمن اینکه اول باید از مردم مازندران اجازه بگیرید ... بیشتر بخوانید »

محیط زیست چون حساب پس نمی دهد و بودجه را نگرفته داد و قال راه می اندازد

محیط زیست چون وزارت خانه نیست و از معاونت های ریاست جمهوری است هیچگونه نظارتی نمی توان از مجلس داشت لذا مجلس بودجه را به وزارت کشور داده و محیط زیست چون نتوانسته بودجه را در اختیار بگیرد دادو قال راه انداخته که نماینده های استان های شمالی اقدامی نکرده اند. به گزارش خبرنگار صبح آمل دکترعزت الله یوسفیان ملا ... بیشتر بخوانید »

رفع معضل زباله در انتظار مصوبه شورای تامین استان

پاساکشی محل دفن زباله بهد از رفع تمامی موارد قانونی و نامه موافقت نهایی اوقاف و واگذاری در انتظار مصوبه شورای تامین استان مازندران است. به گزارش خبرنگار صبح آمل دکتر یوسفیان در نشست صمیمی با خبرنگاران به مناسبت هفته خبرنگار با بیان این مطلب گفت: یک میلیارد تومان نقدا و مابقی اوراق به شهرداری آمل تحویل شده است و ... بیشتر بخوانید »