یکشنبه , 20 ژانویه 2019
آخرین خبرها
خانه » بایگانی نویسنده: مدیر

بایگانی نویسنده: مدیر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد در گفتگو با صبح آمل:شهرک گلخانه ای در محمودآباد احداث می شود

در زمینه توسعه کمی گل و گیاه مشکلاتی چون تغییر کاربری مطرح است که طی نشست های گلخانه داران با نماینده مردم شهرستانهای نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و جلسات تعاونی گل و گیاه با فرماندار مقرر شد در غالب شهرک گلخانه ای یا سالانه بخشی از اراضی در اطراف روستاها برای توسعه گل و گیاه اختصاص یابد ... بیشتر بخوانید »

گزارش اختصاصی صبح آمل از زنان سرپرست خانوار بهزیستی آمل«همیار نفیس»: زندگی به شرط چاقو زیر سایه سنگین مرد بی مسئولیت غیر قابل تحمل بود

اینکه در خانه ات سرپرست داشته باشی ولی همه مسئولیت ها بر عهده خودت باشد بزرگترین دغدغه هست. من و خواهر برادرهایم در خانه پدر نمی دانستیم صف نانوایی یعنی چی بس که پدر و مادرمان از هر لحاظ حمایت مان کردند ولی از وقتی ازدواج کردم بخاطر بی مسئولیتی همسرم داشتم کار می کردم و عائدی نداشتم و همیشه ... بیشتر بخوانید »

صبح آمل در گفتگو با کوهنوردان خارجی در فدراسیون کوهنوردی پلور لاریجان ایرانی ها بی نظیرند و من عاشق شان هستم

هوا سرد و وزش باد آنقدر زیاد است که کوهنوردان یکی یکی به سمت فدراسیون می آیند. یکی دو ساعتی می شود که منتطظر آمدن شان هستم تا با چند نفرشان به گفتگو بنشینم، گزارشی متفاوت از مردمی که دیدگاه شان در مورد ورزش و کشور ایران باید شنیدنی باشد یک گروه چهار نفره آلمانی متشکل از سه مرد و ... بیشتر بخوانید »

یک بار هیمِه و ظرف سه لیتری نفت، تحفه داماد برای خانواده عروس بود

هشتاد و پنج سال پیش در روستای واسکس بخش دابو شهرستان آمل به دنیا آمد و کودکی اش را با بازی کردن در کوچه پس کوچه های خاکی ده گذراند و هنوز چند بهاری از زندگی اش نگذشته بود که به فاصله سه سال و درست در سن دوازده و پانزده سالگی والدینش را از دست داد و مادربزرگ سرپرستی ... بیشتر بخوانید »

مسئولین شعار محور و جامعه خبری منفعل

چندی است به واسطه رسانه های مجازی مختلف اخباربا سرعت و در کمتر از چند دقیقه به مخاطب منتقل می شود. سرعت انتقال اخبار در عصر دیجیتال و انقلاب رسانه ای یک امکان خوب و ویژه تلقی می شود، در کنار محاسن آن دارای معایبی است که اعتبار خبری و رسانه ای را متزلزل کرده است. انتشار اخبار با سرعت ... بیشتر بخوانید »

صبح آمل شماره 89 منتشر شد

صبح امل 89. بیشتر بخوانید »

رییس اداره محیط زیست شهرستان آمل در گفتگو با صبح آمل: لاشه کشف شده حیوانات کاملا قانونی و سهم مامورین کاشف می باشد

سال گذشته تمام شکارچیان دارای سلاح مجاز یا غیر مجاز، شکارچیان متخلف غیر مجاز بودند و بر خلاف قانون عمل گردند که در این خصوص هفتاد قبضه سلاح غیر مجاز را که ضد امنیت بود شناسایی و کشف و ضبط کردیم و برای دارندگان سلاح های غیر مجاز هیچ حاشیه امنی از سوی خودمان نداریم محیط زیست چقدر برای شما ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی صبح آمل با نخستین امام جمعه لاریجان برخی رسانه ها بدون فکر حرف های ما را به جدایی طلبی معنی کردند

وابسته به هیچ گروه و حزبی نیستم و وارد این مسائل هم نمی شوم. خط من خط رهبری است و خط قرمز ما ارزش‌های انقلاب و رهبر است و تلاش می‌کنم در تمام مواضع سیاسی و اجتماعی در مسیر ایشان باشم و تبعیت از ایشان لازم و واجب است و برای اینکه جامعه‌ای متعالی و سعادتمند داشته باشیم باید در ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی صبح آمل با بهنام و بهشاد بهروزی برادران کشاورز ارگانیک کار روستای نظام آباد دشت سر آمل به جای سموم که خودش بستر را برای کرم‌ها آماده می کند از کود سبز استفاده می کنیم

این روزها زیاد در موردش بحث می‌شود و سر زبانهاست و مهمان ناخوانده‌ای که اجازه نمی گیرد و سرش را پایین می‌اندازد و وارد خانه ها می شود.. شاید تا دیروز سالهای نه چندان دور از شنیدن نامش وحشت می کردند و با اشاره و اما در موردش حرف می زدند اما امروز چنان زیاد شده که مهارش با توجه ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی صبح آمل با علی قاسمی یکی از جوانترین میرابهای بخش دشت سر آمل: امنیت شغلی ندارم چون بیمه نیستم

یک جا بند نمی شود و به سختی می‌شود پیدایش کرد. استراحتی ندارد و 24 ساعته مشغول کار می باشد. گاهی در مهدیخیل زمانی در قلعه کش، برای دیدنش یک شماره همراه داشتیم که فکر می کردیم این را هم به خاطر مشغله زیاد جواب ندهد ولی جوینده یابنده است و با این دیالوگ خودم را قانع کردم که دنبالش ... بیشتر بخوانید »